Пістолети для герметиків

Підкатегорії

Пістолети для герметиків – це ручні інструменти, призначені для рівномірної подачі та розподілу герметизуючої суміші на різні поверхні. Інструмент широко затребуваний на виробництві, будівництві, автосервісі та побуті.

В Україні можна купити обладнання для герметизації в кількох варіантах: ручне та пневматичне. До першого типу відносяться напівкорпусні та скелетні пристрої, які найчастіше використовують у побуті. До другого – закриті пристрої, призначені для  професійне використання. Різниця для покупців у продуктивності та функціоналі. Ціна також відрізняється, але не критична для споживача.

Які можна купити пістолети для герметиків

Магазин інструменту LDinvest орієнтується на професійних користувачів, тому пропонує своїм клієнтам широкий асортимент пневмогерметиків.

Конструктивно пістолет складається з корпусу, поршня, пружини для штовхання штока, рукоятки, курка та наконечника. Працює обладнання за допомогою тиску, що утворюється пневматичним компресором. При натисканні на важіль потік стисненого повітря поступово видавлює герметик із закритої туби пістолета. Завдяки цьому утворюється акуратний та якісний гідроізоляційний шар. Інструмент підходить для роботи з акриловими та поліуретановими складами, а також рідкими цвяхами та іншими засобами.

Пневматичні пістолети виготовлені із високоміцної легованої сталі. Відрізняються підвищеною стійкістю до окислення, надійністю та довговічністю. Походять для герметиків як у твердій, так і м'якій упаковці.

Крім цього, інструмент оснащений системою регулювання потоку повітря, що дозволяє контролювати ступінь нанесення герметика. Також пристрої забезпечені системою самоочищення після кожного використання, тому не потребують додаткового очищення.

Замовити пістолет для герметика – краща ціна

Використання професійного пістолета дозволяє отримати якісний та рівний герметичний шов на будь-яких поверхнях. Крім цих переваг у інструмента є й інші переваги:

·        легкість та швидкість заміни герметизуючого складу;

·        простота застосування;

·        висока міцність та довговічність пристосування;

·        низька витрата складу;

·        практично відсутня шлюб під час роботи;

·        безшумність;

·        можливість роботи з різними типами герметизуючих складів.

·        зручна ціна.

При виборі пневматичного пістолета слід, перш за все, визначитися для яких видів роботи він використовуватиметься. Від цього залежить тип конструкції. Пістолети для герметиків чудово підійдуть для проведення об'ємних та точних робіт. Варто також звернути увагу на місткість пістолета. Цей показник показує обсяг балона, який можна встановлювати в інструмент. Пропонуються варіанти з місткістю від 310 до 620 мілілітрів.

Виробники пропонують своїм покупцям купити виключно високоякісне професійне обладнання. Інструментам властиві такі якості, як надійність, довговічність та стійкість до окислення. Зручна форма пристосування надає додаткового комфорту в процесі роботи. Вся продукція сертифікована та забезпечується офіційною гарантією від виробника.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр