Коронки

Коронки – це витратні матеріали для ручного інструменту. Призначені для обробки твердих матеріалів різанням. Придбати їх вигідно для автосервісу, промисловості та будівництва.

Купити коронки в Україні – краща ціна

Замовити різальний інструмент вигідно в інтернет-магазині LDinvest. Є величезний асортимент товарів. Демократична ціна порадує будь-якого покупця.

Коронки (або кільцеві пили) затребувані у виробництві та будівництві. Основне призначення – пророблення отворів у металоконструкціях чи листовому матеріалі. Є коронки по металу, бетону, кераміці, дереву, пластику. Універсальність допустима, але не бажана. 

Ріжуча кромка кільцевих пилок частіше виготовляється окремо від самої насадки. Корпус коронки виготовляється із звичайної легованої сталі. Ріжуча кромка – із швидкорізальної інструментальної сталі (HSS). У процесі виробництва різець за допомогою електронно-променевого зварювання приварюється до основи коронки. Ідеальне розташування та розмір зубів усуває проблему з відведенням стружки та наростанням крутного моменту.

За бажання можна купити литі коронки, ціна яких буде цікава майстрам непрофесійної сфери діяльності. Продукцію зручно підібрати за будь-якими характеристиками. За потреби менеджер магазину допоможе розібратися в різноманітності товарів. Потрібно завжди пам'ятати, що коронки - це витратний матеріал. У будь-якому випадку буде зношування, яке знизить ефективність кільцевої пилки.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Применение
Фільтр