Пневматичні тріскачки

Підкатегорії

Пневматичні тріскачки – це спеціалізований інструмент, за допомогою якого здійснюється монтаж та демонтаж кріплень. Використовуючи тріскачки, можна легко і швидко подолати будь-яке кріплення, при цьому, не відриваючи ключ від з'єднання. Працює пристрій за допомогою енергії стисненого повітря, яке утворюється пневматичним компресором. Відмінною рисою є невелика вага, компактність, великий запас потужності та можливість роботи у важкодоступних місцях.

Обладнання користується великою популярністю у професіоналів та автолюбителів. Їх використовують на станціях технічного обслуговування, ремонтних майданчиках, машинобудівних виробництвах та у побуті. В Україні можна замовити інструмент, орієнтуючись на потребу, функціональність та ціну.

Вигідно купити пневматичні тріскачки

Пневмотріскачі відрізняються простотою своєї конструкції. Вони надійні, не мають крихких елементів та плат, які могли б зламатися чи перегоріти. Характерною рисою інструменту є кутове розташування осі обертання пристрою щодо осі ротора. Що своєю чергою зумовлює найкращий момент затягування, який додатково можна регулювати. В основі роботи пристрою лежить тріскачковий механізм, завдяки якому досягається великий крутний момент.

Магазин інструменту LDinvest пропонує своїм покупцям широкий асортимент кутових пневмогайковертів, здатних задовольнити будь-які вимоги. Звичайно, підібрати інструмент можна з будь-якими технічними характеристиками. Практично всі виробники, які представляють свій інструмент у магазині, забезпечують обладнання запчастинами та ремонтними комплектами.

Які пневматичні тріскачки можна замовити - ціна

У каталозі магазину є різні види обладнання, які можна купити:

·        Пневмотріскачки з хвостовиком 1/4 дюйма. Такий тип пристроїв застосовується для проведення операцій з невеликими кріпильними з'єднаннями. Їх використовують при ремонті малих двигунів та дрібногабаритних вузлів та деталей. Пристрої мають просту конструкцію, невелику вагу і високу зносостійкість. Завдяки високому комфорту в експлуатації є просто незамінними для виконання великої кількості робіт. Плюс, ціна інструмента мінімальна.

·        Пневматичні тріскачки з посадковим квадратом 3/8 дюйми. Це клас професійного інструменту для роботи з кріпленнями розміром М10. Їх повсюдно застосовують для ремонту та обслуговування автомобілів та іншої техніки. Пристрої дозволяють швидко впоратися з поставленим завданням, мають гарний момент затягування і можуть тривало експлуатуватися. 

·        Кутові пневмотріскачки з квадратом приєднання 1/2 дюйма. Пневматичні тріскачки цього типу є найпопулярнішими. Їх вигідно купити для найрізноманітніших робіт, пов'язаних із ремонтом та обслуговуванням автомобільної техніки. Вони надійні, довговічні, мають гарний момент затягування. Відмінно підходять для ремонту трансмісії, двигуна та інших вузлів автомобіля.

При виборі пневматичних тріскачок для свого бізнесу слід віддавати перевагу високоякісному інструменту перевіреного виробника. Бренди пропонують інструменти, виготовлені з високоякісних та міцних матеріалів. Є сертифікати відповідності та довічна гарантія. Пневматичні тріскачки надійні, довговічні, ефективні та комфортні в експлуатації. Та й ціна в Україні на пневмоінструмент мінімальна.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Максимальный момент затяжки, Нм
Фільтр