Ключі моментні

Миттєві ключі – точний ручний інструмент для відкручування або затягування елементів різьбового з'єднання. Використовується разом із торцевими бітами. Специфіка інструменту в попередньому налаштуванні кріплення, що передається зусилля, під час обертання ключа. Вбудований тріскачковий механізм або відсікає навантаження, або видає гучне клацання.

В Україні доступні моментні ключі з аналоговим, цифровим чи універсальним вимірювальним приладом (динамометром). Продукція відрізняється за ціною, фізичними розмірами та діапазонами зусиль, що додаються до кріплення. Якість у роботі, надійність та довговічність – постійні характеристики ручного інструменту.

Купити ключі моментні – найкраща ціна

Ручний інструмент міцний і при правильному використанні прослужить не одне десятиліття. Головна особливість пристосування інструментальної легованої сталі, з якої виготовляється слюсарний динамометричний прилад. Хром, ванадій, нікель і вольфрам, що входять до складу металу, роблять інструмент міцним і надійним. Моментні ключі можна використовувати в агресивному середовищі. В умовах автосервісу, інструменту не страшно масло, паливо, розчинники та інші хімічні речовини з кислим або лужним середовищем.

До переваг можна додати асортименти інструменту на ринку. Крім фізичних розмірів самого ключа, покупець може підібрати товар за форматом посадкового квадрата під кріплення та функціоналу. Для зручності в налаштуванні та роботі моментний ключ може бути обладнаний динамометром з подвійною межею зусилля. У комплекті до інструменту може постачатися подовжувач, кардан, знімні головки для біт та зручний кейс для транспортування. Такий підхід не просто полегшує вибір, а й привертає до себе увагу покупця. Адже чим ширший функціонал динамометричного інструменту, тим більше завдань він здатний виконати.

Як замовити моментний ключ в Україні

Потрібно визначитися з формою постачання. Поштучно чи в наборі. Як правило, моментний ключ – це конструктор. Знімні пластикові або прогумовані рукоятки, ремкомплекти до механізму тріскання, додаткові головки для обслуговування кріплення. Фактично, моментний ключ можна призвести до вихідного стану за будь-яких поломок, викликаних неправильними умовами експлуатації.

Підібрати та купити моментний ключ в інтернет-магазині LDinvest легко. Орієнтуючись робочий діапазон зусиль для затягування різьбових з'єднань, визначається перелік інструмента. Далі, вибір за фізичними розмірами, посадковим квадратом для головок та додатковим функціоналом. У разі виникнення питань, краще звернутися до представника магазину. Менеджер допоможе зорієнтуватися в каталозі товарів та швидко підбере затребуваний моментний ключ.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Минимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Тип шкалы
Вид размерности
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Уровень шума, дБ
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Источник питания
Шаг регулировки
ещё... свернуть
Фільтр