Лещата слюсарні

Підкатегорії

Тиски слюсарні – це пристрої для надійної фіксації різних деталей. Тиски складаються з ходового гвинта з рукояткою, що фіксують губок (рухомий і нерухомий) лапи для кріплення і бічних накладок. Кріпляться вони до верстата, або іншої жорсткої конструкції. Використовують інструмент при свердлінні, розпилюванні, струганні або деформації різних деталей. Тиски затребувані на станціях ТО, у сільському господарстві, на будівництві, виробництві та в побуті.

Купити слюсарні лещата – найкраща ціна

Вибираючи пристрій для кріплення деталей, необхідно враховувати технічні характеристики інструменту і яку роботу він виконуватиме. До основних параметрів відносяться:

·         Розміри захоплюючих губок. Необхідно, щоб розмір губок відповідав розміру деталі, що обробляється.

·        Ширина та глибина захоплення. Враховуються габарити, щоб інструмент зміг надійно зафіксувати деталь.

·        Розміри та вага лещат. Критерій впливає зручність слюсаря під час роботи з інструментом.

·        Матеріал. Для тривалої та якісної роботи необхідно вибирати високоякісний інструмент із міцного матеріалу. Краще купити лещата сталеві. Пластика не має бути взагалі.

·        Додаткові функціональні можливості. Пристрій, який має розширений функціонал, дозволяє більш ефективно виконувати поставлене завдання.

Основне призначення лещат – це зафіксувати та утримати деталь. Тому головний критерій, на який спираються фахівці при виборі пристрою, – це розмір. Магазин інструменту LDinvest пропонує своїм покупцям широкий вибір лещат із фізичними розмірами від 4 до 10 дюймів. Ціна лещат в Україні більшою мірою залежить від розміру, а не бренду.

Максимальна сила стиснення та простота у роботі механізму – другорядні критерії. Але саме від них залежить точність у роботі та швидкість виконання поставленого завдання.

Чому вигідно замовити лещата в магазині LDinvest

Тиски мають насічки на сталевих губах, що дозволяє надійно фіксувати деталь, не пошкоджуючи її. Відсутність насічок буває на невеликих лещатах, призначених для ювелірних слюсарних операцій. Тому майбутній власник може не переживати якщо він припуститься помилки, праця його не буде зіпсована. Інструмент має додатковий поворотний механізм – сенс бігати навколо деталі, якщо лещата одним рухом легко повернути в горизонтальній площині. Поворотний механізм має простий фіксатор. 

Для виконання кузняних робіт, на корпусі пристосування передбачена негабаритна ковадло. Рівна та гладка поверхня стійка до фізичних пошкоджень та агресивного середовища. Ціна слюсарних лещат такого формату разюче відрізнятиметься від механізмів зі спрощеною конструкцією.

Тиски слюсарні відлиті зі сталі, ідеального матеріалу для складних умов експлуатації. Гвинтовий механізм пристосування виготовлений із чавуну. Всі інші компоненти виготовлені з легованої інструментальної сталі.  На корпус лещат нанесено захисне покриття, яке запобігає утворенню корозії.

Столярні пристрої мають сертифікати якості та забезпечені довічною гарантією виробника. Вирішили купити лещата в магазині LDinvest , будьте впевнені, що Ви знайдете надійного помічника у своєму бізнесі.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Раскрытие губок, мм
Ширина губок, мм
Фільтр