Піскоструйна обробка

Підкатегорії

Піскоструминна обробка – це процес очищення поверхні від забруднень сумішшю повітря та абразиву під високим тиском. Для цього використовується спеціальне піскоструминне обладнання. До складу апарату входить пневматичний компресор, розпилювальний пістолет, ємність для абразиву, ресивер та система автоматики.

Для чого вигідно купити інструмент піскоструминної обробки

За допомогою інструменту можна видаляти стару фарбу, нагар, бруд та корозію. Крім цього піскоструминна обробка застосовується для отримання матової або декоративної поверхні скла та дисків коліс. В Україні купити піскоструминне обладнання можна в будь-якій комплектації, що зручно майстрам з різних сфер діяльності. Ціна інструменту найчастіше залежить саме від комплектації.

Інструмент широко затребуваний на станціях технічного обслуговування, виробництвах, автосервісі, будівництві та інших підприємствах. Вважається невід'ємним апаратом під час підготовки кузова автомобіля до фарбування.

Піскоструминна обробка – переваги

Магазин інструменту LDinvest пропонує широкий асортимент піскоструминного обладнання, здатного задовольнити запити кожного покупця. Серед основних переваг апаратів можна виділити:

·        висока пропускна спроможність інструменту;

·        висока якість очищення поверхні;

·        можливість здійснювати операцію навіть у важкодоступних місцях;

·        тривалий термін експлуатації;

·        функціональність;

·        покращення зчеплення фарбувальних матеріалів з обробленої поверхні;

·        прийнятна ціна.

Купити піскоструминний інструмент – найкраща ціна

Вибираючи піскоструминні апарати для свого бізнесу, слід звернути увагу на такі основні критерії вибору.

·        Перегляд інструменту. Розрізняють два основні типи: напірні та інжекторні. Перший вид пристроїв використовується для проведення об'ємних робіт, що потребують глибокого очищення. Подача повітря та абразиву в таких апаратах здійснюється по одному рукаву на кінці якого встановлюється сопло. Другий тип інструменту застосовують до виконання невеликих робіт. Конструктивно подача абразиву та повітря в таких пристосуваннях відбувається по різних рукавах, підключених до сопла.

·        Геометричні розміри сопла. Вибираються в залежності від масштабу виконуваної роботи та продуктивності пневматичного компресора. Щодо сопла – зручно купити набір аксесуарів різних розмірів. Ціна комплекту мінімальна, а ефективність інструменту необмежена.

·        Вид регулювальної заслінки. Розрізняють два типи затворів, якими постачають апарати: шиберні та вентильні. Перші використовують для роботи з легкими абразивними речовинами. Другі – з тяжкими абразивами.

·        Об'єм ємності. Розміри ємності вибираються залежно від масштабу робіт, що плануються. Виробники пропонують широкий асортимент пристроїв об'ємом від 15 до 900 літрів.

·        Параметри компресора. Піскоструминна обробка не передбачає будь-яких особливих вимог до застосовуваних компресорів. Достатньо буде апарата з тиском 7-8 атмосфер та продуктивністю від 250 літрів/хвилину.

Варто зазначити, що виробники пропонують замовити готові комплекти піскоструминного обладнання. Вони складаються з металевого бачка та полотняного мішка під абразивну суміш. Крім цього, в комплект входить пробна ємність з абразивом. З їх допомогою можна випробувати інструмент або виконати його первинне налаштування.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр