Компресорні блоки

Підкатегорії

Компресорний блок - це пристрій, який призначений для стиснення або дотискання повітря (або газу). Є найважливішим складовим елементом поршневого компресора. Принцип роботи пристрою полягає в наступному, повітря надходить у пристрій ззовні, після чого стискається до необхідного тиску. Потім стиснене повітря подається в ресивер, а звідти - в трубопровід і до місця застосування. Компресорні блоки широко використовуються на СТО, будівельній промисловості, а також для заправки холодильного обладнання холодоагентом.

Купити компресорні блоки – найкраща ціна

Найголовнішою характеристикою компресорних головок є потужність стиснення повітря (ступінь компресії). Виходячи з величини цього значення, визначається продуктивність пристрою. Бувають: одноступінчасті та багатоступінчасті блоки для компресорів.

Пристрої з одним ступенем передбачають одноразовий стиск та подачу повітря в пневматичний привід. Відповідно такі пристрої не можуть забезпечити великий ступінь компресії. З іншого боку, ціна одноступеневого компресорного блоку гранично низька. Що впливає вибір покупця.

У багатоступінчастих блоках повітря стискається в кілька циклів. Спочатку на першому ступені, потім на другому, а вже після подається до ресивера. Такі пристрої мають великий ступінь стиснення, а отже, і продуктивність. Купити багатоступеневий компресорний блок вигідно для середнього бізнесу і промислових підприємств.

Ще одна характеристика пристрою – це тип приводу, який використовується у пристрої. Розрізняють: ремінні та коаксіальні (з прямим приводом) компресорні головки. Обладнання з ремінним приводом відрізняється своєю надійністю, тривалим терміном служби та можливістю роботи при високих температурах. А пристрої з прямим приводом характеризуються простотою конструкції, компактністю та економічністю. Тобто для побутових потреб краще купити блок для компресора з прямим приводом. У нього доступна ціна, малі розміри та вага. Для автосервісу, будівництва, промисловості краще замовити складніше та високопродуктивне обладнання.

Компресорні головки також відрізняються своїми конструкційними особливостями. Бувають двох видів: масляні та безмасляні пристрої. Перший тип пристроїв характеризується довгим терміном служби, надійністю та високою продуктивністю. А другий – простотою конструкції, а також можливістю подавати абсолютно чисте повітря, без домішок олії.

Як замовити компресорний блок в Україні

При виборі блоків для компресора слід приділити увагу наступним параметрам:

·         потужність пристроїв (вагається в межах від 1,5 до 2,2 кВт);

·         величина робочого тиску (до 8 мПа);

·         об'єм ресивера (від 180 до 500 л);

·         кількість кріплень пристрою;

·         кількість циліндрів пристосування.

Магазин інструменту LDinvest пропонує купити високоякісні компресорні блоки найвідоміших світових брендів. Надійність, довговічність та продуктивність пристроїв підтверджується сертифікатами якості та відгуками власників.

Ціна компресорних блоків України має широкий діапазон. Як і асортимент, де завжди можна підібрати обладнання, що цікавить за характеристиками.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Привод компрессора
Производительность, л/мин
Тип компрессора
Уровень шума, дБ
Фільтр