Набори ящиків

Підкатегорії

Набір ящиків – це портативні системи для зберігання або транспортування ручного інструменту. До переліку продукції входять пластикові або металеві саквояжі, кейси та бокси. Використовуються, як правило, такі рішення для слюсарного ручного інструменту, допоміжного оснащення та витратних матеріалів. Особливість органайзерів у модульному компонуванні.

В Україні купити ящики в наборах можна у кількох цінових категоріях. Вся продукція розбита на класи: для професійного використання та для побутових потреб. Такий підхід спрощує вибір майбутньому власнику, відсікаючи товари з невідповідними для роботи характеристиками.

Купити набори ящиків – найкраща ціна

Визначитись з вибором нескладно. Професіоналам, а це станції ТО, промислові підприємства та сільськогосподарський сектор пропонують комбіновані рішення. Висувні та розкладні ящики під ручний інструмент мають модульну систему. Тобто є комбінацією з декількох контейнерів, які призначені для зберігання різних видів інструменту. Модулі можна використовувати окремо, або як одну одиницю.

Досить місткі саквояжі з легкістю вміщують будь-який набір слюсарної оснастки. Зручні розсувні полички надають швидкий доступ до інвентарю, а в складеному стані, гарантують цілісність інструменту, що зберігається.

Стаціонарні та пересувні ящики обладнані висувними полицями з ложементами. Повноцінні системи зберігання мають зручний механізм захисту та дуже місткі. Майбутньому власнику пропонують купити ящики з ложементами або без них. Кількість та асортимент слюсарних пристроїв у кожного рішення різний. Тому підібрати затребуване оснащення під власні завдання легко. Особливість ящиків у жорсткості та довговічності. Ящикам не страшні падіння та агресивне середовище (олії, паливо, кислотно-лужні розчини).

Як замовити набори ящиків в Україні

Для напівпрофесійного сегменту на українському ринку знайшлися готові рішення. Компанія LDinvest пропонує купити пластикові кейси окремо. Не весь модуль, а одну одиницю із набору. Що зручно. Ціна такого варіанта буде вигідною. Набір ящиків у цьому сегменті найчастіше представлений виробами із міцного сплаву полімерів або зі сталі. Він здатний витримати ударні навантаження чи падіння. Зручна рукоятка для перенесення, надійні клямки та чудова місткість слюсарного інструменту – переваги, яким похвалиться будь-який виробник.

Серед бюджетних рішень покупець знайде набори пластикових боксів. Для зручностей транспортування обладнано великими ручками. Пластикові бокси орієнтовані на зберігання витратних матеріалів - металовироби, дрібні деталі та інше дріб'язок. Для зручності доступу до компонентів, що зберігаються, бокси обладнані безліччю перегородок. Низька вартість таких наборів приваблює навіть фахівців, які хочуть заощадити на покупці органайзера.

Фільтр
Виробник
Категорії
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Материал корпуса
Материал замков
Тип колес
Наличие колес
Фільтр