Струбцини

Струбцини - це пристрої, які застосовують для щільного затиску декількох деталей в процесі обробки. Це незамінний інструмент для станцій технічного обслуговування, ремонтних майданчиків, заводів, майстерень та побуту. За допомогою струбцин можна легко і швидко виконати операції зварювання, склеювання, свердління та багато іншого.

Купити струбцини в Україні – краща ціна

Найбільшою популярністю у професіоналів користуються струбцини з категорії професійного ручного інструменту. Такий попит обумовлений високою якістю, його надійністю та довговічністю. А ціна струбцин для любителів та професіоналів не сильно відрізняється.

Струбцини: класифікація

Магазином LDinvest в Україні пропонуються в широкому асортименті такі види пристроїв:

·        F-подібні струбцини;

·        G-подібні;

·        кутові;

·        рейкові;

·        струбцини QUICK-GRIP;

·        прищіпки;

·        різні комплектуючі до пристроїв.

F-подібні струбцини є комплектом з двох фіксуючих губок. Одна з них регульована та ковзна, а друга – жорстко закріплена на кінці сталевої смуги. Такі пристрої мають невелику вагу, а також глибоке захоплення, що дозволяє закріплювати деталь далеко від краю. На ковзаючій губці знаходиться притискний гвинт, за допомогою якого надійно фіксують заготівлю. Всі струбцини мають спеціальні ТРЕ прокладки, які захищають деталі від пошкодження.

G-подібні пристрої мають кований металевий корпус і можуть забезпечити велике зусилля стиснення. Їх використовують для фіксування об'ємних та важких конструкцій.

Замовити струбцини для автосервісу – ціна-якість

Кутові струбцини - це обладнання, яке дозволяє фіксувати деталі під кутом 90 градусів. Вони мають міцну конструкцію з кількома п'ятами, що виступають, які забезпечують отримання прямого кута. Такий інструмент широко використовується у меблевому виробництві для склеювання дерев'яних деталей.

Рейкові пристрої по конструкції схожі з F-подібними струбцинами. Відмінність полягає в тому, що губки розташовуються на сталевій рейці по довжині якої виконані отвори. Ці отвори призначені для фіксування рухомої губки у необхідному положенні за допомогою шпильки. Розміри такого типу інструменту коливаються від 450 до 1200 мм. Рамні струбцини використовують для фіксування каркасних та рамних з'єднань на клею.

Струбцини QUICK-GRIP - це швидкозатискний пристрій, з яким можна працювати однією рукою. Пристрій виконано у вигляді пістолета, має посилену сталеву двутавровую напрямну і має силу стиснення до 250 кг. Максимальна глибина захоплення інструменту становить 95 см. Купити струбцину QUICK-GRIP зручно для автосервісу, оскільки інструмент надає майстру більше маневреності та значно полегшує його роботу. Також така струбцина може швидко трансформуватися у розтягувач.

Прищіпки – це пристрої, які призначені для фіксації невеликих деталей. Часто використовуються в різних ремонтних майстернях та у побуті.

Де придбати струбцини за вигідною ціною

Інтернет-магазин LDinvest протягом багатьох років вважається найпопулярнішим в Україні, як серед професіоналів, так і любителів. Адже компанії якість продукції – це основний принцип. Тому весь товар високоякісний, надійний та довговічний.

Компанія забезпечує всі свої інструменти сертифікатами якості. Ви можете бути повністю впевнені, що набуваєте надійного помічника на довгі роки. А ціна здивує навіть найдбайливішого покупця.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во в упаковке
Фільтр