Пневмашланги

Підкатегорії

Пневмашланги – це різновид систем трубопроводу, що використовується для транспортування стисненого повітря від компресора до пневматичного обладнання. Основні вимоги до них – забезпечення ефективної роботи пневмасистеми, без втрати повітря.

Використовуються аксесуари у різних галузях, де застосовуються компресори та відповідні інструменти. В Україні користуються попитом в автосервісі, будівництві та виробництві.

Купити пневмашланги – види, особливості, ціна

Основний поділ гнучких шлангів для пневматичної системи на типи здійснюється залежно від матеріалу:

·        Поліамідні. Даний вид рукавів характеризується невеликою вагою, стійкістю до високих значень тиску та гнучкістю. До того ж може застосовуватись у досить широкому температурному діапазоні.

·        Гумові. Відмінною рисою даних пристроїв є наявність армуючої сітки в оболонці, яка додає міцності шлангу. Рукави зберігають свої характеристики під впливом високих температур. Однак за впливу низьких температур можуть втрачати свою еластичність.

·        Поліуретанові. Такі шланги еластичні, довговічні та стійкі до перетирання. Аксесуари мають гладку поверхню і зберігають свої властивості при дії низьких температур. Незважаючи на велику кількість переваг, ціна таких пневмашлангів досить низька.

·        Полівінілхлоридні (ПВХ). Характерною рисою цих рукавів є їхня підвищена еластичність і гнучкість. Вони добре тримають форму і не заламуються навіть при скручуванні та перегині. Мають високу стійкість до впливу прямих сонячних променів та механічних пошкоджень. Придбати такі пневмашланги зручно для вуличних робіт. Вони розраховані на жорсткі умови експлуатації.

Як замовити шланги для пневматичного обладнання в Україні.

Магазин інструменту LDinvest пропонує своїм покупцям широкий асортимент шлангів високого тиску, які здатні задовольнити будь-які вимоги. Підбираючи необхідне для вашого бізнесу пристрої, варто звернути увагу на такі критерії вибору:

·        Робочий тиск. Це один із найважливіших показників, який вказує, при якому тиску в пневмосистемі можна застосовувати рукав. Перевищення зазначеного значення може призвести до розриву шлангу. 

·        Температура. Кожен тип пристроїв може ефективно працювати у певних температурних режимах. Граничне значення, у якому шланг зберігає свою функціональність, визначається матеріалом виготовлення.

·        Діаметр шлангу високого тиску. Цей показник безпосередньо свідчить про продуктивність рукава, тобто. який обсяг повітря він зможе транспортувати.

·        довжина. Визначається залежно від робочої потреби. У магазині представлені найпоширеніші варіанти: довжиною 10, 15 та 20 метрів. Ціна пневмашлангів, переважно, залежить саме від довжини.

·        Тип виробництва. Конструктивно пневмошланги поділяються на: прямі, спіральні, у пластикових кейсах та бухтах. Прямі характеризуються наявністю додаткового каркаса, що зміцнює. Спіральні рукави дуже зручні у використанні та не займають багато місця. Шланги у пластикових кейсах та бухтах відрізняються своєю мобільністю та зручністю транспортування.

·        Вид з'єднання. У магазині представлені шланги високого тиску зі з'єднаннями рапід (швидкознімний) та байонет. Перший тип з'єднання є найпопулярнішим, т.к. дозволяє дуже швидко здійснювати монтаж/демонтаж рукава. Другий вид - це класичний варіант різьбового з'єднання. Наприклад, для автосервісу краще купити пневмашланг із швидкознімним штуцером. Зручно перемикатися між різними видами інструменту.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
Гарантия, мес
Фільтр