Перфоратори

Перфоратор – це ручний інструмент для створення отворів у конструкціях з твердих матеріалів. У порівнянні з дрилем, що висвердлює отвори за рахунок ріжучої кромки, перфоратори пробивають отвори буром.

Купити перфоратори в Україні – краща ціна

Основне призначення інструменту:

·         Штроблення. Створення каналів у будівельних поверхнях (цегла, бетон) для укладання труб або електропроводки;

·         Наскрізне буріння. Пробивання отворів у перекриттях, підлозі, стінах;

·         Глухе буріння. створення глухих отворів для монтажу анкерів або дюбелів;

·         Свердління надміцних матеріалів.

Удар у перфораторі забезпечує спеціальний бійок, зусилля якому задає механічний або пневматичний пристрій. Фактично, інструмент сколює тверді матеріали, а не висвердлює, як ударний дриль. Але механізм передбачає функцію звичайного свердління. Купити перфоратор із цією опцією зручно для роботи з крихкими матеріалами.

За технічними характеристиками та принципом роботи перфоратори поділяють на 2 основні типи:

·         З вертикально розташованим двигуном. Інструмент відноситься до розряду професійних пристроїв. Ціна перфораторів є відповідною. За рахунок редуктора, у обладнання вища сила удару. Однак такі пристрої відрізняються великими габаритами та значною вагою. Використовуються у виробництві та будівництві для пророблення глибоких наскрізних отворів великого діаметру у різноманітних конструкціях.

·         З горизонтальним розташуванням двигуна. Легкий ручний інструмент добре лежить в одній руці і не вимагає особливих зусиль у процесі експлуатації. Користується попитом в автосервісі та будівництві.

Як замовити перфоратор – особливості вибору

Перш ніж купити перфоратор, треба визначитися з типом хвостовика бура. Вибір стає між типом SDS - plus і SDS - max . Відмінність у площі контакту хвостовика із затискачем. Класичним вважається бур SDS - plus , тому що використовується в більшості професійних та побутових перфораторів. Тип хвостовика SDS - max застосовують тільки в найпотужніших пристроях, здатних пробивати глибокі отвори нестандартно великих діаметрів.

За типом живлення, перфоратори бувають акумуляторними та мережевими. Перший варіант відрізняється легкістю та мобільністю. Очікувати високу потужність від інструмента на акумуляторах не варто. Але обладнання дуже корисне під час роботи в знеструмленій будівлі або на вулиці. У мережевих пристроїв приваблива ціна та функціональність. Висока потужність, приємні налаштування, відмінна ергономіка – для тривалої роботи переваг більше.

Перед покупкою інструменту необхідно визначитися з колом завдань. Крім вартості, враховуються найдрібніші деталі. Починаючи із споживання електроенергії, закінчуючи призначенням. Наголос робиться на енергію удару (вимірюється в Джоулях). Чим вище показник, тим складніше завдання, з яким впорається ручний інструмент. Перфоратори в одній ціновій категорії можуть мати різний функціонал та комплектацію.

Не можна забувати про транспортування та зберігання ручного інструменту. Перевагу краще віддавати обладнанню, яке постачається у наборі з кейсом. Пластикова або металева скринька забезпечить збереження перфоратору та продовжить термін експлуатації.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Мощность, кВт
Напряжение
Уровень шума, дБ
ещё... свернуть
Источник питания
Фільтр