Зарядні та пуско-зарядні пристрої

Пуско-зарядні пристрої – електричні прилади для автосервісу. Використовуються для запуску стартера бензинового або дизельного двигуна. Функціонал пристроїв може бути доповнений можливістю заряджання автомобільних акумуляторів. Що робить такий прилад універсальним для автосервісу та побутових потреб.

Які можна купити пускозарядні пристрої в Україні

Особливість всіх приладів у тому, що вони мають вузьку спеціалізацію. Тобто підходять суто для обслуговування транспортних засобів. Де використовуються, або двигуни з електронним запалюванням, або акумулятори, що заряджаються. Незважаючи на таку обмеженість, пристрої дуже функціональні у цьому сегменті. Покупцям доступні такі пристрої:

·         Пускові. Використовуються для запуску двигуна. Бувають стаціонарними та мобільними. Відрізняються по потужності (струму запуску) та напрузі. Доступні в будь-якому ціновому сегменті і мають багатий функціонал для тонкого налаштування приладу.

·         Зарядний. Застосовуються для заряджання акумуляторів. Відрізняються по вольтажу, струму зарядки і типу батарей, що підтримуються.

·         Пуско-зарядні. Комбіноване рішення у вигляді пускової та зарядної установки. Вважаються найбільш зручним рішенням для автосервісу та гаража. Бувають стаціонарними, переносними, мобільними. Здатні надавати додатковий функціонал у вигляді діагностики електрообладнання та ланцюгів.

·         Перетворювачі. Придбати зручно в тих випадках, коли є необхідність підключити побутовий прилад до автомобільного акумулятора. Застосовуються для підвищення напруги з 12 або 24 Вольт до 110 або 220 Вольт.

·         Засоби діагностики та тестери. Вимірювальні прилади мають попит у автослюсарів. Прилади можуть визначати ефективність роботи: акумуляторів, стартера, генератора, ланцюга.

·         Модулі для заряджання електромобілів. Зручні для станцій ТО, АЗС, підприємств та приватного використання. Гарантують ефективність та безпеку в роботі.

Пускове та зарядне обладнання – ціна-якість

Незважаючи на вузьку спеціалізацію пускозарядних пристроїв, асортимент товарів здивує навіть найвибагливішого покупця. У розрізі кожного бренду є сотні моделей електроприладів, які з лишком закриють будь-який ціновий сегмент. Придбати пуск-зарядні пристрої не так легко, як здається. Покупець повинен розуміти, що він хоче і чи планує використовувати весь заявлений функціонал:

·         Вольтаж. 6, 12, 24 Вольта. Є комбіновані рішення, і ціна у них відповідна.

·         Конструкційні особливості. Робота пристрою від електромережі або вбудований акумулятор.

·         Потужність і можливість її регулювання.

·         Оптимальний та максимальний струм. Можливість регулювання, підключення кількох пристроїв.

·         Наявність РК-екрана та зручність управління.

·         Фізичні розміри та вага.

·         Наявність аксесуарів для підключення до автомобільного акумулятора.

Бажаєте замовити пуско-зарядні пристрої в Україні, будьте готові відповісти на всі запитання менеджера магазину, який надасть перелік критеріїв вибору. Крім великого списку, доведеться обирати між брендами та ціною. Що ще більше ускладнює пошук відповідного товару.

За якість зарядного або пускового пристрою завжди відповідає виробник. У розрізі торгових марок добре зарекомендували себе: Awelco , King Tony і Telwin . Ціна пускозарядного обладнання відносно висока порівняно з маловідомими брендами. Але тут покупець отримує гарантовано робочий та дуже точний електроприлад на довгі роки експлуатації.

Купити зарядний, пусковий або пускозарядний пристрій

Стандартне питання покупця, який намагається вибрати електроустаткування для автосервісу чи приватного використання. Зарядний пристрій заряджає, пусковий – запускає двигун, а пуск-зарядний пристрій робить обидві дії одночасно. І логічно припустити, що універсальне обладнання стане найкращою покупкою. Але немає. Насправді універсальність позбавлена функціональності. Йдеться про гнучкість у налаштуванні, керуванні, підтримці різних типів пристроїв акумулятора. Звичайно, є заряджені затребуваними функціями пуско-зарядні прилади, але їх ціна пробиває стелю.

На етапі вибору важливо визначитися із можливостями обладнання:

·         Зарядка акумулятора. Придбати пристрої можна під всі типи батарей, або тільки під використовується в автомобілі. Wet, Gel, MF, AGM, Pb-Ca, EFB, LiIon – будь-який тип, у комбінації чи окремо. Зарядні пристрої здатні виконувати пуск двигуна з малим струмом. Але цього достатньо для одноразового використання.

·         Запуск стартера автомобіля. Упор йде на максимальний струм та можливість виконувати кілька запусків з мінімальним часовим проміжком. Прилади можуть бути стаціонарними та мобільними. Так, не всі підтримують заряджання акумулятора. Але для автосервісу це критично.

·         Пуско-зарядні пристрої. Універсальність цікава більше автолюбителям. Особливо взимку, коли транспортний засіб не бажає запускатися. Функціональний пристрій вночі використовується для заряджання акумулятора, а вранці для запуску двигуна. Зручно.

При виборі потрібно враховувати тип живлення пристрою (мережа або акумулятор). А також дивитися на вагу та габарити приладу. Як правило, пусковий пристрій зберігається в багажнику автомобіля. Він повинен віднімати вільне місце, при зберіганні.

Де купити пускозарядний пристрій – найкраща ціна

Будь-який магазин інструменту для автомобілів запропонує одразу кілька рішень. Бажаєте купити за вигідною ціною пуско-зарядні пристрої – звертайтесь до компанії LDinvest . Магазин інструменту працює з виробниками. Для покупця – це рекомендована ціна заводом-виробником, оригінальність приладу та гарантійні зобов'язання.

Менеджери компанії добре знаються на обладнанні. Можуть підібрати електроприлад під марку автомобіля і навіть для автосервісу. Надайте список вимог та отримайте декілька пропозицій одночасно, у різних цінових категоріях. Багато способів оплати та адресна доставка зроблять співпрацю з магазином максимально ефективним.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Напряжение
Максимально потребляемая мощность, кВт
Регулировка мощности
Частота сети, HZ
Фільтр