Мультиплікатори

Підкатегорії

Мультиплікатори – це динамометричний ручний інструмент, здатний посилювати момент, що крутить, переданий кріпленню. Використовується для точного затягування гайок або болтів. Застосовується мультиплікатор в автосервісі та промисловості.

Особливість інструменту в рази збільшувати крутний момент має попит при обслуговуванні вантажних автомобілів, спеціальної та сільськогосподарської техніки, будівельних кранів і верстатів. Відповідно, користується попитом на станціях ТО, в агротехнічній та важкій промисловості, на будівництві та у виробництві.

Купити мультиплікатори – найкраща ціна

По суті, це динамометричний ключ із вбудованим редуктором, який знижує кутову швидкість та підвищує зусилля. В Україні можна придбати пристосування для затягування елементів кріплення з різною кількістю сходів, для збільшення передавального числа. Ціна мультиплікатора безпосередньо залежить від цього співвідношення і діапазону зусиль, що видається. Універсальних рішень не передбачено. Адже, чим вищий момент, тим важче відстежити точність затяжки на малих зусиллях.

Усі мультиплікатори виготовляються під різні посадкові квадрати. Причому інструмент може бути однорозмірним або виступати в ролі адаптера. За бажанням, можна окремо докупити набір перехідників під торцеві головки та обслуговувати будь-які кріплення.

Порадує майбутнього власника та комплектація пристосування. Мультиплікатори частіше поставляються у захисному пластиковому кейсі, який спрощує зберігання та транспортування інструменту. У наборі може бути подовжувач, кардан або набір торцевих головок, що часто використовуються.

Виготовляються мультиплікатори із легованої інструментальної сталі. Поверхня виробу проходить додаткову хімічну та механічну обробку. Поліровка, хромування, покриття фосфатами - під кожен вид інструменту використовуються різні технології. Усі конструкції мультиплікаторів розбірні. Для проведення планового ремонту інструменту у виробника передбачені ремкомплекти та запчастини. Такий підхід гарантує довговічність використання пристрою навіть у найскладніших умовах. Мультиплікатори супроводжуються довічною гарантією виробника та сертифікатами якості.

Де придбати мультиплікатор за вигідною ціною в Україні.

Перед покупкою ручного інструменту слід врахувати всі фактори його експлуатації. Крім діапазону показників ефективного моменту, що крутить, увага приділяється зручності обслуговування кріплення. Зокрема, вагою та габаритам. Найчастіше доводиться працювати у важкодоступних місцях. Потужний, на перший погляд, прилад із подовженою рукояттю не підходить для ремонту в умовах обмеженого простору. А при обслуговуванні кріплення на верстаті незручно обертати укорочену рукоятку.

Під кожну задачу інструмент підбирається індивідуально. З появою питань, краще звернутися до представника магазину LDinvest . Досвідчений фахівець допоможе з вибором, надасть детальні характеристики інструменту та пояснить, у чому переваги та недоліки кожної моделі мультиплікатора.

Фільтр
Виробник
Минимальный момент затяжки, Нм
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Фільтр