Антикорозійна обробка

Підкатегорії

Антикорозійна обробка – процес нанесення на поверхню будь-якої складності захисного покриття. Зокрема, суміші, здатної запобігти появі іржі чи гниття на металоконструкціях. Інструмент називається розпилювачем або пістолетом для розпилення антикору. Працює він за рахунок енергії стисненого повітря, що надходить від компресора. За допомогою стисненого повітря та спеціальної суміші, на поверхню, під високим тиском, подається струмінь, який рівномірно створює захисний шар.

В Україні, оснащення попиту в автосервісі, виробництві та сільському господарстві, де використовується пневматичне обладнання. Купити вузькоспеціалізовану продукцію можна, орієнтуючись на функціональність та продуктивність.

Антикорозійна обробка – види інструменту, особливості, ціна

За функціональністю обладнання ділиться на 2 типи:

·         Розпилювач для нанесення антикору.  Поставляється з бачком, який перед обробкою потрібно заповнити спеціальною сумішшю. Витратні матеріали замовити можна окремо. Розпилювач може використовуватись спільно з антигравійними складами, які здатні захистити поверхню від ударів дрібного щебеню або сміття. Самі суміші під інструмент можуть відрізнятися хімічним складом та кольором. При роботі з різними типами металів краще скористатися рекомендаціями продавця. Оскільки універсальність не завжди. Та й ціна універсальних сумішей сильно завищена у виробників.

·         Пістолет для нанесення в'язких рідин. Застосовується для антикорозійної обробки поверхонь фарбами, силіконами та іншими складами, що мають слабкий показник плинності. Вважається ефективнішим для захисту кузова автомобіля від корозії. Так як при використанні створює товстіший захисний шар. Суміші відрізняються в'язкістю та хімічними властивостями. Важливо враховувати продуктивність пневматичної системи, яка здатна створити необхідний тиск для розпилення захисного складу.

Як вибрати та купити інструмент для антикорозійної обробки

Пістолети завжди підбираються за двома критеріями: продуктивності пневматичного обладнання та розміром шлангів, що під'єднуються. Принцип дії у оснащення майже ідентичний. Інструмент у вигляді пістолета зі зручною рукояттю, що дозволяє регулювати тиск повітря. Найкраще приділити увагу комплектації. Антикорозійна обробка може поставлятися без компонентів та в заздалегідь підготовлених наборах. Другий варіант кращий, але і ціна у нього вища. Зате в комплекті йде бачок для витратних матеріалів, шланги-подовжувачі, перехідники під пневмороз'єми та змінні насадки на сопло.

Також треба приділяти увагу зручності інструменту. Для професійних потреб, де годинами доводиться працювати з обладнанням, краще купити пістолет із баком великої ємності. Це допоможе заощадити час слюсарю. Для короткострокових завдань рекомендується купувати компактний пристрій. В окремих випадках, для одноразових завдань, можна скористатися портативним аксесуаром для антикорозійної обробки. Постачається така продукція у флаконах зі стисненим повітрям.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр