Вимірювальний інструмент

Вимірювальний інструмент – це точні механічні та електронні пристрої, що використовуються для швидкого зняття технічних характеристик з будь-якої деталі. Інструменти здатні отримувати такі дані: ширина, довжина, глибина, кут нахилу, биття тощо. Використовується називне оснащення у виробництві, будівництві, автосервісі, побуті.

Купити вимірювальний інструмент – найкраща ціна

Крім різновиду за призначенням, всі прилади відрізняються за точністю виміру. В Україні точність встановлюється відповідно до стандартів ISO , DIN . чи ГОСТ. Кожне підприємство працює за своїм статутом. Щоб слюсарю було простіше підібрати та купити вимірювальний інструмент, є таблиці відповідності стандартів. Чим вища точність приладу, тим більша його ціна у магазині.

Види вимірювальних інструментів King Tony

·         Аксесуари для попередніх вимірювань. Лінійка та рулетка. Вважаються інструментом із низькою точністю – до 1 міліметра. Використовуються для швидкого зняття технічних характеристик з деталі чи заготовки (довжина, висота, ширина). Застосовується інструмент у побуті, будівництві та автосервісі.

·         Штангенциркулі. Бувають механічними та електронними. Можуть бути побутовими та професійними. Використовуються для зняття технічних характеристик деталі (довжина, ширина, висота, глибина). Основна відмінність у точності виміру. У виробничих потребах інструмент має проходити сертифікацію у відповідних державних службах.

·         Індикатори биття. Інструмент застосовується визначення округлості виробів – валів, підшипників, шківів тощо. Користується попитом у автосервісі, сільському господарстві та промисловості.

·         Кутоміри. Оснащення призначене для виміру кутів при обробці або монтажі деталей. Інструмент працює за принципом транспортування.

Як замовити вимірювальний інструмент в Україні

Головний критерій вибору для слюсаря, який бажає купити вимірювальний інструмент, - це точність зняття технічних характеристик. Довговічність, зручність в експлуатації та ціна – другорядні запити. Тайванський бренд King Tony готовий задовольнити попит на всі вимоги покупця. У виробництві всіх точних приладів використовується лише легована інструментальна сталь. Оснащення проходить жорсткий контроль, супроводжується сертифікатами якості та офіційною гарантією заводу-виробника.

Орієнтуватися краще на цільове використання у роботі. Потрібна висока точність - інструмент вимірювання King Tony має відповідати запиту. Не можна забувати про зручність. Якщо потрібно виконувати часті виміри, варто придивитися до електронних приладів, які значно економлять час слюсарю. Нехай і в шкоду ціні інструменту.

У тих випадках, коли покупець не знає, якому оснащенню віддати перевагу, вибір можна завжди довірити продавцям. Досвідчені менеджери компанії LDinvest допоможуть підібрати інструмент під певне коло завдань.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Длина, мм
ещё... свернуть
Класс точности
Количество капсул
Источник питания
Фільтр