Електроінструменти

Підкатегорії

Електроінструмент – це ручне обладнання для слюсарних операцій, яке працює за рахунок електричної енергії. Категорія товарів включає аксесуари для електричного інструменту і освітлювальні прилади. Продукція орієнтована на виробництво та автосервіс. Може використовуватись у будівництві та побуті, енергетичному секторі, сільському господарстві. Покупцеві гарантується повна універсальність в експлуатації.

 

Який можна купити електроінструмент в Україні

 

Ручний електричний інструмент для слюсарних робіт, за функціональністю, дуже схожий на механічні пристрої або пневматичне обладнання. Відмінність лише у приводі. Електроінструмент має вбудований двигун, який перетворює електрику на потрібну енергію:

 

·         обертання. Інструмент має шпиндель, що обертається, на який надягаються потрібні насадки (витратні компоненти).

·         Поступального руху. Встановлено ударний механізм, який висуває шпиндель на певну довжину та повертає його на місце.

·         Термічної дії. Є нагрівальний компонент та вбудований компресор, які спільно подають гаряче повітря через сопло.

 

У категорії «електроінструмент» можна купити вимірювальні прилади, світильники та аксесуари для ручного інструменту:

 

·         Лазерні рівні (Нівеліри). Працюють від електромережі чи акумуляторів. Застосовуються для розмітки поверхонь у приміщенні.

·         Освітлювальні прилади. Лампи, ліхтарі, світильники.

·         Акумулятори та зарядні пристрої. Використовуються разом із ручним інструментом та аксесуарами, що працюють на батареях.

 

Замовити ручний електроінструмент – види, призначення

 

Будь-який вид ручного інструменту буде цікавим у всіх сферах діяльності людини. Між собою він поділяється на 2 базові категорії:

 

·         Професійний. Призначений для тривалої та безвідмовної роботи у будь-яких умовах експлуатації.

·         Напівпрофесійний. Використовується майстрами у твердих умовах, але не рекомендується для проведення безперервних робіт.

·         Аматорський. Має урізаний функціонал, але має низьку вартість, що зручно для побутових потреб та непрофесійного використання.

 

За типом, електричний інструмент поділяється на стаціонарні та мобільні пристрої. Перший варіант потребує підключення до електромережі. Другий – працює на змінних акумуляторах. Функціональність обох видів інструменту може бути ідентичною. Відмінність у потужності, розмірах та вазі.

 

Купити ручний електроінструмент можна такими видами:

 

·         Гайковери. Використовуються для закручування або відкручування гайок та болтів.

·         Шуруповерти. Застосовуються для роботи з гвинтами та шурупами.

·         Дрилі та перфоратори. Використовуються для висвердлювання глухих та наскрізних отворів у конструкційних матеріалах.

·         Пилки та шліфувальні машини. Виконують обробку деталей різанням.

·         Пістолети гарячого повітря або повітродувки. Застосовуються для нагрівання заготовок та деталей.

 

У категорії електроінструменту присутні точильні верстати, що використовуються для заточування різального інструменту та механічної обробки заготовок.

 

Який кращий електроінструмент – ціна-якість

 

Особливість електричного інструменту в тому, що має багато критеріїв вибору. Потрібно враховувати одночасно кілька факторів, щоб правильно підібрати обладнання під свої завдання. Завжди треба враховувати:

 

·         Тип підключення, навантаження на мережу. Дво- або трифазне харчування, споживана потужність.

·         Конструкційні особливості. Одноручний або дворучний інструмент, вага, розміри, можливість використання в агресивному середовищі.

·         Потужність двигуна під навантаженням У технічних умовах виробник вказує швидкість обертання валу на холостому ході. Потрібно враховувати здатність двигуна забезпечувати задані характеристики при всіх навантаженнях.

·         Функціональність. Наприклад, наявність швидкознімного патрона, реверс, управління обертами валу, підсвічування тощо.

·         Комплектація. Купити електроінструмент в Україні можна у наборі з аксесуарами та без них. Стаціонарне обладнання вигідно замовити без комплектації. Акумуляторний інструмент вигідний в наборі зарядним пристроєм і батареями.

 

Ціна електроінструменту залежить від перерахованих вище критеріїв вибору та бренду. Завод-виробник виступає гарантом довговічності та надійності електрообладнання. Чим вищий авторитет бренду на світовому ринку, тим кращий електроінструмент. Замовити в Україні можна товари американських, європейських, китайських та вітчизняних виробників. Важливо звернути увагу на сервісне обслуговування та наявність запчастин з ремонтними комплектами. Як правило, ручний інструмент купується разово, на десятиліття. Але потребує сервісного обслуговування.

 

Де придбати електричний ручний інструмент – краща ціна

 

Велика кількість критеріїв для вибору технічного обладнання вимагає наявності великого асортименту товарів. Потрібен оригінальний та якісний електроінструмент – звертайтесь до офіційного дилера в Україні. Магазин інструменту LDinvest працює з відомими брендами за партнерською угодою. Минаючи посередників, компанія створює найкращі умови для покупця:

 

·         Мінімальна ціна на електроінструменти в Україні. Вартість рекомендується виробником (і відстежується).

·         Партнерство, акції та знижки. Зробивши вибір на користь одного бренду, покупець отримає на вибрані товари спеціальну ціну та продовження гарантійних зобов'язань. На оптовиків чекають знижки, а роздріб приємні подарунки.

·         Безліч способів оплати. Готівковий, безготівковий, накладений чи відстрочений платіж.

·         Зручна доставка по Україні. Електричний інструмент доставляється через логістичні компанії чи привозиться покупцю транспортом компанії LDinvest.

·         Консультації та навчання. Менеджери магазину добре знаються на інструменті, який продають. Допоможуть підібрати товар за характеристиками та призначенням. Проведуть навчання користувача, якщо це потреба.

Фільтр
Виробник
ещё... свернуть
Категорії
Платформа
Двигатель
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Длина, мм
Класс точности
Мощность, кВт
ещё... свернуть
Напряжение
Уровень шума, дБ
ещё... свернуть
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Источник питания
Яркость, Люмин
Фільтр