Пневматичні бормашини

Підкатегорії

Пневматичні бормашини – це професійні ручні інструменти, що працюють від енергії стисненого повітря. Використовуються для виконання різних операцій: шліфування, свердління, різання, полірування, гравірування, зачистки. Особливість інструменту в надшвидкому обертанні валу та мініатюрних насадках. Орієнтовані бормашинки для проведення ювелірних слюсарних операцій.

Купити пневматичні бормашини – найкраща ціна

Відмінною рисою обладнання є мала вага, простота конструкції та велика швидкість обертання. До того ж їх можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю та пожежонебезпечністю.

В Україні, купити бормашинки зручно для автосервісу, промисловості, будівництва та побутових потреб. Вибрати та замовити інструмент можна під завдання будь-якої складності. Головний критерій вибору – технічні показники. Ціна - другорядний фактор, на який більше впливає велика кількість корисних функцій.

Кому вигідно купити бормашинки пневматичні

Пневмобормашини (шліфувальні) – це пристрої, які використовують для виконання механічних чи декоративних робіт із твердими виробами. З їх допомогою можна здійснювати шліфування, різання, гравірування металу, каменю, бетону та інших матеріалів. Тобто інструмент призначений для механічної обробки будь-яких твердих матеріалів.

Вибираючи пневматичні бормашини слід, перш за все, виходити із поставлених завдань. Потім потрібно звернути увагу на такі основні характеристики, як потужність обладнання та продуктивність компресора. Ціна інструменту, як згадувалося вище, другорядний чинник.

Магазин LDinvest пропонує своїм покупцям винятково високоякісний інструмент за прийнятною вартістю. Продукція супроводжується сертифікатами якості та офіційною гарантією заводу-виробника.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Тип оси
Фільтр