Про компанію

Компанія LDinvest спеціалізується на продажу професійного ручного інструменту та обладнання для комерційного чи побутового користування. Бренд LDinvest офіційно представляє на українському ринку світових виробників, які виготовляють обладнання для обслуговування та ремонту автомобільного транспорту. Пропоноване обладнання та інструмент затребуваний в інших сферах: будівництво, промисловість, аграрний сектор та побут.

Про компанію LDinvest

Ми цінуємо час покупця, як і власний. Процес вибору товару, як і придбання з доставкою, максимально спрощений. Вся продукція, пропонована інтернет-магазином LDinvest розбита за брендами та підкатегоріями. На всіх сторінках присутній інтелектуальний пошук товарів, за назвою, розмірами та унікальним номером виробника. Менеджери компанії швидко і чітко відповідають на запитання покупця, допомагаючи зорієнтуватися на інструмент або обладнання.

Висока міра відповідальності не буває зайвою. Товар завжди перед відправкою перевіряється на складі. Пакування, комплектація, зовнішній вигляд, працездатність. Продукція, що постачається із заводу у запечатаному вигляді, не розкривається. Чек про продаж (або пакет документів для підприємства), сертифікати, гарантія – повний супровід товару під час купівлі. Терміни доставки не порушуються за умови, що покупець виконав умови угоди зі свого боку.

Акції та знижки, що проводяться заводами-виробниками, не ховаються від покупця, а навпаки, афішуються. Адже для компанії LDinvest довіра клієнта насамперед. Інтернет-магазин інструменту проводить власні заходи щодо зниження цін на товари. А також робить цікаві пропозиції щодо комплексної закупівлі обладнання та інструменту для підприємців.

Офіційне партнерство зацікавить власників автосервісу, промислові підприємства, будівельників та аграрний сектор. Представники компанії допоможуть вибрати економічний інструмент, створити робочі місця для слюсарів та проведуть навчання людей. Сервісне обслуговування, постачання ремкомплектів, заміна вузлів та механізмів дорогого обладнання – перелік послуг у партнерстві порадує будь-якого бізнесмена.

Надійність та якість обладнання, інструменту та аксесуарів ніколи не викликатиме запитань у майбутнього власника. Тільки нові та оригінальні товари. З усіма виробниками, продукція яких є в інтернет-магазині LDinvest, укладено договори про прямі поставки. Будь-який товар має власний артикул – запровадивши його на офіційному сайті виробника, покупець отримає повну інформацію про продукт.

Миттєва консультація, зручний пошук товарів, проста форма замовлення, швидке відправлення, всілякі варіанти оплати - перераховувати переваги компанії LDinvest, можна до безкінечності. Спільно, покупець отримує повноцінний сервіс та захист з усіх боків. Офіційна гарантія, наявність ремкомплектів та запчастин, консультація щодо роботи інструменту або обладнання.

ТОВ "ЛД ІНВЕСТ"
м. Київ, вул. Академіка Заболотного 5, офіс 203, тел. +38 (044) 499-96-47
м. Дніпро, пр. Гагаріна,18, тел: +38 (056) 790-01-91
м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва 23, офіс 303, тел: +38 (048) 734-02-05