Труборізи ручні

Підкатегорії

Труборізи – ручний інструмент, здатний швидко та точно виконати операцію з розрізання заготовки круглого перерізу. Щоб покупець не заплутався у виборі на ринку України, оснастку інакше це називають обладнанням для обробки труб.

Які труборізи можна купити в магазині LDinvest

Труборізи можна придбати двох типів – телескопічні та з храповим механізмом. Відмінна риса у принципі дії. Між собою, інструмент може відрізнятися у функціональності та ціні.

·         Телескопічний труборіз. Складається із двох основних компонентів – напівкруглої скоби для захоплення труби та ріжучого ролика, який здатний висуватися на задану відстань. Різання виконується обертанням інструмента навколо труби. Ефективність обладнання безпосередньо залежить від твердості та товщини конструкційного матеріалу, з якого виготовлена труба. А також від різальних характеристик різця. Телескопічний труборіз зручний та ефективний у роботі, але не завжди практичний. Наприклад, якщо труба розташована біля стіни, різання буде неможливим.

·         Труборіз із храповим механізмом. Зовні інструмент нагадує габаритні ножиці. Напівкругла скоба та притискна частина обладнані різцями. Для обробки трубного профілю потрібно просто світити рукоятки інструменту між собою. Пристосування не завжди ефективні у роботі з профілем великого розміру. Ціна у інструмента досить низька, що робить цей вид обладнання затребуваним.

Для чого краще замовити труборіз в Україні

У магазині LDinvest обладнання для обробки труб представлене у вигляді механічних пристроїв. Тобто для різання потрібно докласти ручне зусилля до різців, щоб успішно виконати операцію. Механічні труборізи використовуються у будівництві (побудова інженерних мереж), автосервісі (ремонті трубопроводів та кондиціонера), у виробничих потребах. Оснащення націлене на проведення операцій з різання пластикових і металевих труб малого діаметра (до 50 мм).

На ринку України можна зустріти промислове обладнання для обробки труб. Відрізняється інструмент може:

·         Тип приводу. Електричний, пневматичний, гідравлічний.

·         Принцип роботи. Ножиці, храповий механізм, гільйотина, ротор, ролик тощо.

·         Вигляду різця. Твердосплавний ніж, відкрите полум'я, плазма, лазер та ін.

Як купити труборізи – ціна-якість

Враховуючи всі перераховані вище фактори, обладнання для обробки труб має вузьку спеціалізацію та орієнтоване на проведення профільних завдань. При покупці важливо враховувати не тільки ефективність роботи з певним типом конструкційного матеріалу, а й умови експлуатації труборіза. Аж до вологості та температури повітря. Оскільки найдрібніші деталі здатні внести корективи у процес різання трубного профілю. Ціна труборіза, при цьому, не буде разюче відрізнятися. Та й взагалі можна купити кілька видів інструменту.

Не бажаючи витрачати час на пошук затребуваного інструменту в магазині, вибір можна довірити продавцям. Покупцеві потрібно лише вказати, для яких операцій потрібне обладнання та з яким діаметром труб доведеться працювати найчастіше. Досвідчені менеджери швидко підберуть необхідний інструмент та допоможуть обрати аксесуари до нього. Адже, крім пристосування, треба подбати про наявність змінних різців до нього.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Диаметр, в мм
Фільтр