Напилок

Підкатегорії

Ножівки, напилки – це різновид слюсарного оснащення, призначеного для механічної обробки заготовок різанням. Ручний інструмент затребуваний у будівництві та автосервісі, виробництві та побуті. Сумісний з будь-якими видами будівельних та конструкційних матеріалів, що мають тверду основу.

Купити напилки та ножівки – найкраща ціна

Ножування (інакше, ручна пилка) – це однолезовий ручний інструмент, призначений для розпилювання заготовок. Є подовженим полотном, що складається з зубів однієї або різної довжини, розведених під невеликим кутом щодо основи ножівки. Інструмент буває для роботи по дереву (великі зубці) та по металу (дрібні зубці). У слюсарній справі ножівки можуть використовуватися для виготовлення фасок та пазів.

Напилок - це багатолезовий ручний інструмент. Використовується він для механічного оздоблення будь-яких підстав шляхом пошарового зняття стружки. Вважається оснасткою для грубої обробки заготовок. В Україні, напилки використовуються для обробки металоконструкцій, рідше – за пластиком, деревом та іншими будівельними матеріалами.

Які ножівки та напилки можна замовити в Україні

У магазині інструменту LDinvest слюсарна оснастка представлена десятками варіантів. Купити ножівки та напилки можна орієнтуючись на технічні характеристики, призначення та ціну. Асортимент слюсарної оснастки включає наступні види продукції:

·         Напильники слюсарні. Поставляються поштучно або в наборах. Робоче полотно може мати пласку, круглу, трикутну або сегментну форму. Відрізняється інструмент за загальною довжиною та розміром лез.

·         Надфілі. Є зменшеними у розмірі напилками. Використовується обладнання для тонкої обробки негабаритних деталей або заготовок. Найчастіше купити надфілі можна в наборах, ніж поштучно.

·         Ножування та полотна по металу. Інструмент поставляється у зібраному вигляді (утримувач з рукояткою та полотно). Доступні варіації, коли тримач та полотна продаються окремо. Підбирається інструмент за довжиною та розміром ріжучої кромки.

·         Аксесуари до напилків та ножівок. Це можуть бути елементи кріплень, рукоятки та пристрої для зручної експлуатації. Аксесуари індивідуально підбираються під кожну модель інструменту.

Як вибрати напилок для слюсарних робіт

Враховуючи величезний асортимент інструменту, ножівки, напилки та аксесуари до них підбираються, виходячи з потреби. Покупець повинен точно знати, який матеріал йому потрібно обробляти і в яких умовах проводиться робота. Орієнтуватися краще на твердість заготовки - під неї підбираються технічні характеристики полотен. Для універсальних робіт ідеальним рішенням стане набір ножівок або напильників.

У розрізі зручності слюсарний інструмент буває одноручним і дворучним. У першому випадку, з оснащенням простіше працювати у важкодоступних місцях та стисненому просторі. Дворучний інструмент дозволяє виконати обробку матеріалів різанням у рази швидше.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Фільтр