Столярний інструмент

Столярний інструмент – це слюсарне приладдя та оснащення для виконання столярних робіт у різних сферах діяльності людини. Як правило, інструмент розрахований на обробку заготовок або деталей із деревини. Може використовуватись для роботи з будівельними матеріалами. Відповідно, цільове застосування столярного інструменту – це будівництво. Слюсарні приналежності користуються попитом у виробництві, автосервісі та побуті.

Які столярні інструменти можна купити в Україні

Весь інструмент можна умовно поділити на 3 категорії. Це пристосування з ріжучою кромкою, точні вимірювальні або розмічувальні інструменти, та допоміжне слюсарне приладдя. До різальних столярних інструментів відносяться:

·         Вишневе. Купити столярний інструмент можна поштучно та в наборах. Використовуються стамески для механічного оброблення деревини. Відрізняються за формою, шириною та заточуванням леза. Крім деревини, допомагають в обробці полімерів та будівельних матеріалів.

·         Рубанки. Використовуються для обробки деревини. Особливість, порівняно зі стамесками, сорочки призначені до роботи з великими площами. До категорії рубанків відносять фуганки та інші пристрої, що мають ідентичне призначення.

·         Вимірювальні та розмічувальні столярні інструменти частіше мають спеціальне призначення.

·         Допоміжні інструменти допомагають у створенні робочого місця майстра. Різні тримачі та фіксатори сприяють підвищенню ефективності роботи столяра. Сюди можна додати пристрої для заточування ножів ручного інструменту.

Які столярні інструменти купити – ціна-якість

Український ринок багатий на пропозиції столярної тематики. Тисячі одиниць товарів представлені десятками брендів. Ціна - базовий критерій, на який орієнтується покупець. Але є ще 2 важливі критерії – якість та зручність в експлуатації. На які треба, в першу чергу, робити ставку. Адже важливим є результат роботи, а не фінансовий зиск.

Професіонали вважають за краще робити вибір на користь дорогих столярних інструментів відомих брендів. Особливість слюсарного приладдя в надійності, точності та довговічності. Один такий Premium інструмент прослужить у 3-5 довше, ніж товар із бюджетного класу. Це зручно, коли планується використовувати столярний інструмент щодня протягом кількох місяців. Для разових робіт краще придбати дешевше оснащення.

Торгова марка (завод-виробник) грає вирішальну роль виборі покупця. Наприклад, перевірені часом бренди Irwin та King Tony показують себе з кращого боку. Вони добре тримають заточування і дуже точно справляються з поставленим завданням. Низька ціна інструменту може супроводжуватись тимчасовими витратами на підготовку оснастки до роботи. Всі ці фактори позначаються на термінах та якості виконуваних операцій. І лише майстру вирішувати, що для нього у пріоритеті – ціна, якість, ефективність чи швидкість у роботі.

Замовити столярний інструмент поштучно або в наборі

Слюсарний інструмент можна придбати як окремі одиниці, так і в комплекті. Другий варіант допомагає непогано заощадити (до 20%). Що зручно, наприклад, для професійного використання оснастки у будівництві. Набори бувають:

·         Профільними. Коли в комплект входять ідентичні застосування інструменти, що відрізняються за розміром ріжучої кромки.

·         Спеціальними. Інструмент орієнтований виконання однотипних завдань, де заготовки можуть відрізнятися формою. Наприклад, прямі стамески доповнені фігурними чи скобелем.

·         Універсальні. Набір включає столярний і слюсарний інструмент. Такі комплекти цікаві у побуті, де майстер отримує весь необхідний інструмент для роботи з дерева, наприклад.

Окрім основного інструменту для столярних робіт, купити в Україні можна витратні матеріали та запчастини до оснастки. Це знімні ножі для рубанків, фіксатори, рукоятки та інша слюсарна атрибутика. Тут важливо врахувати можливість заміни компонентів. Так як не всі інструменти мають розбірну конструкцію.

Де вигідно купити столярні інструменти в Україні

Будь-який будівельний магазин чи гіпермаркет запропонує десятки варіацій слюсарного інструменту для столярів. Підібрати зручне рішення можна у будь-якому магазині. Як за розміром та ціною, так за зручністю в експлуатації та якості. Бажаєте досягти рівноваги за всіма критеріями – завітайте до магазину інструменту LDinvest . Компанія безпосередньо працює з виробниками, що дає безліч переваг для покупця:

·         Мінімальна ціна. Відсутність посередників у ланцюжку виробник-покупець дає змогу непогано заощадити на будь-якому інструменті.

·         Оригінальний товар. Магазин LDinvest не має у своєму асортименті підробок. Тільки офіційне ввезення інструменту, є сертифікати якості та документація на ввезення.

·         Гарантійні зобов'язання. Партнерство з виробником дозволяє магазину надавати офіційну заводську гарантію.

·         Можливість привезти столярний інструмент на замовлення. Кожен виробник надає компанії каталог своєї продукції. Вказавши артикул, зручно замовити вузькоспеціалізований інструмент, якого немає на українському ринку.

Менеджери компанії LDinvest відмінно розуміються на інструменті, який продають. Це зручно для покупців, які не впевнені у своєму виборі. Простіше озвучити продавцю завдання, яке потрібно виконати майстру. Під умови експлуатації, менеджери швидко підберуть товари, що цікавлять, причому, в різних цінових категоріях. Принагідно, можуть розповісти, як правильно користуватися інструментом, зберігати, обслуговувати.

Доставка інструменту виконується на всій території України. Для цього залучаються компанії-перевізники. Магазин має власний транспорт, яким доставляється дороге обладнання замовнику на вказану адресу. Оплата готівкова та безготівкова. Для юридичних гарантовано правильне заповнення товаротранспортних і податкових накладних.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во в упаковке
Фільтр