Спеціальний інструмент

Спеціальний інструмент – це слюсарне оснащення, яке застосовується при ремонті автомобілів, сільгосптехніки та інших видів техніки. Оснащення використовують для проведення слюсарних робіт. Це інструмент, який використовується при нарізанні різьблення, зняття кілець, процедур змащування та вимірювання.

Купити спеціальний інструмент – найкраща ціна

Інтернет-магазин LDinvest , у розділі спеціального інструменту, представляє такі групи товарів:

·        інструменти вимірювальні;

·        автомобільні пристрої;

·        інструменти для обробки труб;

·        оснастка для ремонту підвісок;

·        компоненти обслуговування моторної групи;

·        інструмент для нарізування різьблення;

·        пристрої для зйомки стопорних кілець;

·        ємності для зберігання олії;

·        напилки, ножівки;

·        захисні чохли.

Вимірювальний інструмент – це пристрій, який допомагає знімати технічні характеристики з деталей. У категорії товарів покупець зможе підібрати пристрій, який потрібний саме йому. Оскільки магазин пропонує широкий вибір інструменту, від звичайної лінійки або рулетки до точніших приладів. Порадує майбутніх власників та ціна спецінструменту.

У розділі автомобільного інструменту представлений широкий вибір оснастки станцій ТО. Тут легко вибрати всілякі знімники, екстрактори та інші інструменти для технічного обслуговування автомобіля. Купити можна комплекти інструменту, які складаються із затребуваних пристроїв та аксесуарів до них.

Інструменти моторної групи – це пристрої, які потрібні для ремонту автомобільного двигуна. У розділі покупець підбере набори інструментів обслуговування будь-якого вузла транспортних засобів. Легко знайти знімники масляних фільтрів, інструменти для роботи з підшипниками, щупи та багато іншого.

Замовити спецінструмент в Україні легко

Інструмент для ремонту підвіски – це пристрої, що допомагають слюсарю в обслуговуванні системи підресорювання автомобіля. За допомогою пристроїв можна знімати або встановлювати кульові опори, пружини, гальмівні та кермові системи техніки. Магазин інструменту LDinvest має в асортименті пристосування для зняття пружин, розтискання гальмівних циліндрів та багато іншого. Для технічного обслуговування невеликих вузлів компанія є готові набори.

Інструмент для зняття стопорних кілець – це пристрій, який допомагає без пошкодження зняти блокувальні кільця. Магазин пропонує широкий асортимент знімачів, різних типорозмірів. Покупець підбере на власний розсуд невеликі набори кліщів різних розмірів. Ціна та цільове призначення – два критерії, на які краще орієнтуватися.

У розділі спеціальний інструмент покупець знайде багато іншого обладнання. Наприклад, для роботи з різьбовими з'єднаннями компанія пропонує широкий асортимент мітчиків та плашок. Для зберігання консистентного мастила та олії в наявності ємності – шприци. Є пристрої для обробки матеріалу і для роботи з трубами.

Інструмент азіатських, європейських та американських виробників популярний серед власників станцій технічного обслуговування автомобілів, сільгосптехніки та спецтранспорту. Всі пристрої захищені гарантією, високоякісні та надійні. Вирішили купити спецінструмент - довірте свій вибір магазину LDinvest .

Фільтр
Виробник
Категорії
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Фільтр