Різьбонарізний інструмент

Різьбонарізний інструмент – це різновид слюсарних ріжучих пристроїв, призначених для виготовлення або відновлення різьблення. Оснащення буває для нарізки внутрішнього і зовнішнього різьблення. Інструмент відноситься до категорії універсальних та застосовується у всіх сферах діяльності людини, де використовуються елементи відповідного типу кріплення.

Купити різьбонарізний інструмент – найкраща ціна

В Україні, як і у всьому світі, всі види різьблення прийнято розділяти за розташуванням – усередині заготівлі чи зовні. Для цих двох напрямків можна підібрати та купити певні види інструменту. Конструктивно, це плашки (для зовнішньої обробки) та мітчики (для отворів). Ціна інструменту залежить від комплектації та класу точності.

Особливість різьбонарізного інструменту в тому, що купити його можна в будь-якому виконанні щодо оснащеності. Ріжуча частина поставляється окремо або в комплекті з коміром. А самі коміри можна підібрати за зручністю в експлуатації та конструктивним особливостям. За бажання, можна зібрати будь-яку варіацію з різьбярів та утримувачів.

Який можна замовити інструмент для нарізування різьблення

В асортименті магазину LDinvest доступні всілякі варіації оснащення для роботи з різьбленням. Орієнтовані вони на автосервіс, виробництво та будівництво. Знайдуться рішення для побутових потреб та вузькоспрямованих завдань:

·         Мітчики та плашки. Відрізняються за розміром різьблення, кроком між витками, типом кріплення та матеріалом виготовлення. Можу продаватися поштучно або в наборах. Бувають метричними та дюймовими.

·         Воротки та тримачі. Розрізняються за способом фіксації та призначення. Можуть бути для нарізки різьблення вручну, або для різьблення верстатів.

·         Набір. Бувають двох видів – для нарізки та відновлення різьблення. Відрізняються за комплектацією та ціною.

Як вибрати та купити інструмент для нарізки різьблення

Якість роботи та довговічність оснастки залежить тільки від виробника. Різьбонарізний інструмент King Tony виготовляється тільки із швидкорізальної легованої сталі, що відрізняється підвищеним показником твердості. Продукція супроводжується сертифікатами відповідності та офіційною заводською гарантією. Тому при виборі інструменту краще орієнтуватися на технічні характеристики оснащення. А це тип та розмір різьблення. Підбирати краще за специфікацією тієї деталі, для якої нарізатиметься різьблення на поверхні заготовки.

Взагалі, різьбонарізний інструмент досить специфічний вид професійного оснащення. Орієнтуватися «на око» тут не можна. Якщо покупець не впевнений у своєму виборі, краще проконсультуватись із продавцями. Обов'язково потрібно вказати, для яких цілей купується інструмент і з чого виготовлена заготовка. Пластик, сталь, чавун, кольоровий метал - під кожен матеріал потрібен певний вид інструменту. Та й ціна інструменту буде разюче відрізнятися через тип матеріалу. Універсальність допустима, але у невеликих межах. У деяких випадках, для якісної нарізки різьблення, потрібно купити мастильно-охолоджувальну рідину.

Фільтр
Виробник
Категорії
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Общая длинна, мм
ещё... свернуть
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Размер резьбы
ещё... свернуть
Стандарт
Тип
Тип резьбы
Форма метчика
Шаг резьбы
ещё... свернуть
Кол-во в упаковке
ещё... свернуть
Фільтр