Гайковерт

Акумуляторні гайковерти – це автономний ручний інструмент, який працює на знімних батареях. Призначення – відкручування та закручування елементів різьбового з'єднання (болтів та гайок). Мобільний пристрій користується попитом в автосервісі та побуті, у будівництві та на виробництві.

Купити гайковерти акумуляторні – зручна ціна

Мобільний ручний інструмент буває з ударним та ненаголошеним механізмом. У свою чергу, у кожного виду гайковерта є різні модифікації, що відрізняються потужністю і функціональністю.

На вибір інструменту в Україні впливає призначення та ціна обладнання. Виробники пропонують купити гайковерти малої, середньої та високої потужності. Для побутових потреб передбачений інструмент з моментом, що крутить, 200-600 Нм. Під будівництво та меблеве виробництво підійде обладнання із зусиллям 600-1000 Нм. Професіонали, а це автосервіс, сільське господарство, важка промисловість, воліють використовувати гайковерти з моментом, що крутить, більше 1000 Нм.

За функціональністю, акумуляторний інструмент відрізняється наявністю затребуваних компонентів, що підвищують зручність користування:

·         Захисний механізм. При перегріві або замиканні в батареї виконується відключення гайковерта. Функція корисна для споживачів, які використовують інструмент на постійній основі. Вбудований термостат блокує роботу гайковерта при нагріванні понад 70 градусів за Цельсієм.

·         Ліхтарик. Дуже зручна опція при роботі з гайковёртом у приміщеннях зі слабким освітленням.

·         Індикатор заряду акумулятора. При використанні інструмента "в полях" важливо стежити за станом акумуляторів. І вчасно виконувати зарядку. Альтернатива – мати у комплекті кілька знімних батарей.

До переліку зручностей можна додати наявність прогумованих вставок на рукоятці гайковерта, перемикач швидкостей, м'який спуск та універсальність у роботі для шульги та правші.

Замовити гайковерт на акумуляторах – як вибрати

Вся продукція супроводжується сертифікатами якості та офіційною гарантією виробника. Акумуляторні гайковерти – це легкість, надійність, функціональність та доступна ціна. Про це повинен завжди пам'ятати покупець, який бажає отримати справді якісний та довговічний ручний інструмент.

Купити гайковерт легко. Насамперед, майбутній власник визначається з потужністю, орієнтуючись на потреби. Потім, збирається інструмент за функціональністю. Професіонали рекомендують приділити увагу та комплектації. Кейс для транспортування або зберігання, запасних батарей, автомобільний зарядний пристрій. Не можна забувати про зручності експлуатації. Перед покупкою краще порадитися з менеджером. Представник інтернет-магазину LDinvest допоможе з вибором та підкаже потрібну комплектацію під будь-який тип завдань споживача.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Двигатель
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Мощность, кВт
Напряжение
Уровень шума, дБ
ещё... свернуть
Максимальный момент затяжки, Нм
ещё... свернуть
Источник питания
Фільтр