Монтування

Підкатегорії

Монтування – це різновид слюсарного інструменту для проведення вузькоспеціалізованих монтажно-демонтажних робіт. Належить монтування до важільно-ударної оснастки, типу брухту, фомки та інших ручних пристроїв.

Купити монтування в Україні – найкраща ціна

Стійкий до зносу грубий інструмент має великий попит в Україні. Монтування застосовуються в будівництві, автосервісі, виробництві та побуті. Купити оснастку віддають перевагу професіоналам і любителям, адже ціна для такого функціонального інструменту мінімальна. Монтування потрібні для:

·         Проводить демонтажні роботи на станції ТО (зняття покришок з автомобільних коліс).

·         Швидке розбирання пластикових або дерев'яних конструкцій.

·         Вилучення цвяхів та інших металовиробів.

·         Демонтаж замків, що заклинили.

·         Розбирає ланцюги за відсутності вичавних пристроїв.

·         Транспортування ваг по твердих гладких поверхнях.

·         Використання для нарощування плеча ручним інструментом.

Які монтування можна замовити у магазині LDinvest

Головні характеристики, які визначають функціонал пристосування – це форма основи та тип наконечників. Фактично, монтування - це металевий прут, що має підвищену жорсткість. Далі все залежить безпосередньо від вигинів для захоплення виробів. Наконечники бувають конусоподібними і у вигляді лопатки (прямий або з прорізом). Також, монтування може бути одностороннім (з рукояткою) та двостороннім. Форма стрижня визначає призначення інструменту:

·         S -подібна (шиномонтажна). Вигнутий під 30 градусів стрижень, з одного боку, дозволяє швидко обхопити покришку колеса, не пошкодивши обід. З іншого боку, стрижень має закруглену форму з лопаткою на кінцівці (з прорізом). Потрібна вона для отримання цвяхів.

·         Г-подібна. Монтування вважається універсальним, тому що підходить для проведення демонтажних будь-яких робіт. Частіше такий інструмент має прогумовану рукоятку, а наконечник виконується у вигляді лопатки з прорізом.

·         Пряме монтування. Користується попитом у будівельників та автомобілістів. Інструмент призначений для руйнування будь-яких конструкцій, і для нарощування плеча ручному інструменту (підвищення моменту, що крутить).

·         Плоске монтування (лопатка). Улюблений інструмент автомобіліста, який допомагає виконати швидкий демонтаж покришки колеса у польових умовах. Таке оснащення часто постачається у ящику з інструментом.

·         Фігурне монтування. Вузькоспеціалізоване оснащення для автосервісу, призначене для рихтування кузова. Допомагає слюсарю, без особливих фізичних зусиль, правити вм'ятини.

Всі види монтувань можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Найбільш поширеними вважаються вироби із середньовуглецевої сталі. У магазині LDinvest можна знайти рішення з міді, титану чи біметалу. Особливість такого оснащення у технічних характеристиках, які потрібні для проведення вузькоспеціалізованих завдань. Наприклад, монтування не повинно намагнічуватись, проводити електричний струм, або не давати іскри при ударі об метал.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Фільтр