Роз'єми для пневмоінструменту

Підкатегорії

Пневма рознімання – це спеціальні з'єднувачі, які використовують для стикування складових частин пневматичної системи. З їхньою допомогою забезпечується необхідний зв'язок між рукавом, шлангами, трубками та іншим обладнанням. Завдяки компонентам можна забезпечити надійну герметизацію системи від втрати повітря під час транспортування. Їх застосовують у автосервісах, на ремонтних майданчиках, машинобудівних підприємствах та будівництві.

В Україні можна купити швидкознімні з'єднувачі для різноманітних завдань. У каталозі магазину інструментів LDinvest представлені роз'єми, фітинги, штуцери, муфти, трійники та перехідники різного діаметру. Вони можуть бути із зовнішнім або внутрішнім різьбленням, з контактними поверхнями типу «тато», «мама», або ж «ялинка». Відрізняються всі аксесуари за функціональністю та вартістю.

Купити пневма рознімання – види, краща ціна

Існують такі види роз'ємів швидкознімних з'єднань:

·         Калмлоки. Це з'єднання, які складаються з муфт з кулачками та адаптера. Їхня особливість полягає в наявності самоблокуючого механізму. Застосовуються пристрої для швидкого підключення шлангів, трубопроводів і рукавів. Перевагою цього типу аксесуарів є висока стійкість до вібрацій без використання додаткових пристроїв.

·         Рознімання BAUER і PERROT. Ці два типи пристроїв мають дуже схожу конструкцію. Відмінністю є форма площини з'єднання, перший варіант вона сферична, а другий – напівсферична. Конструктивно пристосування складаються з двох штуцерів, кільця ущільнювача і замку. Основною перевагою роз'єму є висока герметичність зв'язку, а також можливість з'єднання труб під кутом до 15 градусів. Незважаючи на те, що у них відносно висока ціна, рознімання пневма користуються величезною популярністю.

·         З'єднувачі типу ISO-A. Це клас традиційного швидкознімного з'єднання з конічними або циліндричними клапанами. Найчастіше використовуються для роботи в пневмосистемах із середнім навантаженням.

·         Роз'єм із фіксуючим клином. Тип з'єднання, що складається з шарнірного хомута та клина. Застосовується для стикування труб при тимчасовому монтажі трубопроводів. Він зручний у використанні, має низьку ціну, але недостатньо надійний у порівнянні з іншими пристроями.

Як замовити пневмарознімання в Україні.

Вирішили купити пневма рознімання, слід, перш за все, виходити з типу пневматичного обладнання та його потужності. Наступним критерієм вибору є тип і розмір роз'ємів, що найбільш підходять під ці пристрої. Не варто також забувати про якість з'єднувачів та їх зносостійкість. Слід зазначити, що для пневмарознімання характерним параметром надійності є напрацювання на відмову. Це значення вказує на кількість можливих проведень монтажно-демонтажних робіт зі знімними елементами. Плюс, ціна не має бути «каменем спотикання» для покупця. Бо йдеться про надійність.

Виробники завжди дбають про своїх покупців та пропонує виключно високоякісні швидкознімні з'єднання. Вони надійні, мають досить великий ресурс роботи на відмову і зносостійкість. До того ж, у них завжди адекватна ціна на ринку України.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Гарантия, мес
Фільтр