Засоби індивідуального захисту

Спецодяг та візки – це аксесуари та пристрої для виробництва, будівництва, автосервісу та побутових потреб, які складно віднести до основних категорій товарів. Спецодяг включає захисні засоби та приладдя, необхідні для безпечного виконання завдань у різних сферах діяльності людини. Візки орієнтовані на будівництво та виробництво, де є потреба у переміщенні важких вантажів.

Купити спецодяг в Україні – види, призначення

Безпека у промисловості, будівництві чи автосервісі регламентується вимогами контролюючих державних органів. Вважається обов'язковою атрибутикою у будь-якій сфері діяльності, де використовується верстатне обладнання або ручний інструмент. Засоби захисту гарантують безпеку слюсарю за певних умов. Відповідно, під кожен тип операцій у цеху, гаражі або на будівельному майданчику, індивідуально підбирається спецодяг:

·         Нижній одяг. Футболки, куртки, штани, комбінезони. Бувають захисними і для повсякденного носіння. Купити спеціальний захисний одяг зручно для робіт, пов'язаних зі зварюванням, обробкою металу різанням, обслуговуванням механізмів або вузлів. Натільний одяг виготовляється з полімерних матеріалів, здатних утримувати на зовнішній поверхні стружку, краплі розплавленого металу, речовини з агресивним хімічним середовищем. Одяг для повсякденного носіння захищає від бруду, пилу, олії, палива.

·         Рукавички та рукавиці. Використовуються для захисту рук. Виготовляються на основі синтетичних тканин та полімерів. Надають термічний, електричний та механічний захист. Завдяки рясному асортименту замовити спецодяг в Україні не складе проблем.

·         Маски, окуляри, каски. Основне завдання – захист голови майстра. Особа, органи зору, слуху. Відомі бренди випускають товари, які, окрім захисних функцій, мають привабливий зовнішній вигляд. Що робить ці аксесуари потрібними навіть у звичайних користувачів. Зручно, наприклад, використовувати гарні окуляри, які стійкі до ударів та чудово захищають очі від зовнішніх факторів.

·         Наколінники та налокітники. Призначені для захисту колінних або ліктьових суглобів. Можна купити навіть засоби захисту кистьових суглобів. Спецодяг використовується для важких умов роботи, де потрібне застосування великих фізичних зусиль.

Спецодяг для автосервісу та виробництва – ціна-якість

Вартість одягу та аксесуарів для захисту тіла викликає запитання у покупців. Зовні, звичайна куртка, штани, рукавички чи окуляри мають відносно високу ціну. У порівнянні з тими ж аксесуарами у звичайних магазинах. Тут майбутній власник платить не за бренд, а купує ефективний захисний засіб. Часто наділене додатковим функціоналом. Зовнішній вигляд і стиль при виборі спецодягу відходять на другий план. В першу чергу враховуються технічні характеристики аксесуарів:

·         Стійкість до заявлених зовнішніх факторів. Механічні пошкодження, агресивні умови роботи, захист від проникнення шкідливих речовин та небезпечних компонентів.

·         Зручність у роботі. Одягу властиво виконувати захисну функцію, не заважаючи користувачеві у проведенні робочих операцій.

·         Можливість прання, чищення чи ремонту спецодягу (гарантія довговічності використання).

·         Додаткові функції. Купити спецодяг виробники пропонують для багатоцільового використання. Наприклад, з можливістю використання силових накладок, наявність елементів, що підігрівають (куртки, штани). Є елементи для фіксації інструменту тощо.

Ціна спецодягу в Україні дуже залежить від якості виготовлення та наявності додаткового функціоналу. Покупець для себе вирішує, що йому важливіше доступна вартість або комфорт у роботі. Компроміс між ціною та якістю можна знайти завжди.

Які купити складські та будівельні візки – асортимент

Мобільні пристрої для транспортування вантажів на вулиці та в приміщенні користуються попитом у всіх сферах діяльності людини. Виробництво, будівництво, автосервіс, супермаркети та дистриб'юторські компанії неможливо уявити без таких зручних та практичних виробів. Ціна візка безпосередньо залежить від двох факторів – габаритів та вантажопідйомності. Важливо знайти компроміс між цими критеріями, оскільки це впливає ще й зручність в експлуатації. Купити складські візки в Україні можна таких видів:

·         Вантажно-розвантажувальні. Є рамою з невеликою платформою на базі двоколісної осі. Використовується для швидкого переміщення негабаритних вантажів. Можуть транспортувати вантаж під будь-яким зручним кутом.

·         Платформи. Побудовано на 4-колісній базі. Призначені для переміщення габаритних вантажів усередині приміщень. Мають велику вантажопідйомність.

·         Візки-тумби. Використовуються для зберігання та транспортування інструменту та аксесуарів у приміщенні. У порівнянні з інструментальними тумбами мають найкращу мобільність. Зручні у виробництві та автосервісі.

Замовити візки в магазині можна звичайні та складні. Другий варіант зручний при зберіганні пристрою. Але складний механізм відбивається на зниженні вантажопідйомності. Потрібно враховувати цей фактор при покупці.

Де придбати спецодяг та візки в Україні – найкраща ціна

Такий вид продукції досить специфічний – знайти в магазині проблематично, не кажучи вже про великий асортимент товарів. Цікавить спецодяг та візки – звертайтесь до компанії LDinvest . Магазин інструменту працює безпосередньо із заводами-виробниками. Для покупця – це максимум зручностей:

·         Рекомендована ціна. Спецодяг та візки мають мінімальну вартість, яка відстежується виробниками.

·         Знижки та акції. Кожна торгова марка пропонує цікаву цінову політику для роздрібних та оптових покупців.

·         Партнерство. Це коли власник бізнесу набуває інструменту та обладнання одного бренду і в подарунок отримує допоміжні пристрої для роботи.

·         Безліч способів оплати, адресна доставка, офіційна гарантія, сервіс, консультації та навчання.

Фільтр
Виробник
Категорії
Платформа
Размер, мм
Сплав
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Грузоподъемность, кг
Тип колес
Количество колес
Тип тележки
Источник питания
Фільтр