Свердла по дереву

Свердла по дереву - це різновид різального інструменту. Зовні, свердло є стрижнем циліндричної форми, на основі якого розташовується кілька ріжучих кромок. Для фіксації свердла у ручному інструменті передбачено хвостовик.

Основне завдання свердла – створення отворів заданого діаметра у матеріалі. Крім того, їх можуть використовувати для розсвердлювання отворів і для засвердлювання (створення наскрізних заглиблень). Ринок пропонує величезну кількість пристроїв для виконання цих операцій. Свердлам властиво мати надійність, довговічність і мати демократичну ціну. Незважаючи на всі перелічені критерії – свердла належать до витратних матеріалів.

Купити свердла по дереву – види, ціна, особливості

Дерево - досить м'який матеріал, має пухку поверхню і легко обробляється. Залежно від виду отвору, який потрібно зробити підбирають необхідне свердло. Інструмент для різання дерева поділяють такі типи:

·         спіральні свердла;

·         шнекові;

·         пір'яні;

·         спіральні з гвинтовим наконечником.

Спіральні свердла – найпростіший та найпопулярніший інструмент. Вони призначені для проведення простих операцій із деревиною невеликої товщини. Наконечник виконаний таким чином, що дозволяє полегшити початок свердління. Діаметр свердл цього типу знаходиться в діапазоні від 3 до 16 мм, а довжина не перевищує 180 мм.

Шнекові свердла використовують для роботи з досить товстим матеріалом, оскільки їхня довжина може досягати 600 мм. Вони дуже зручні в роботі, дозволяють отримати точний та чистий отвір. Конструкція інструменту у вигляді шнека дозволяє добре відводити та видаляти стружку. Продавці пропонують широкий асортимент даного типу свердел діаметром від 3 до 52 мм. Ціна різального інструменту відповідає якості.

Пір'яні свердла в основному застосовують для роботи з тонкою деревиною, ДСП, ДВП та фанерою. У них відсутній канал для стружки, тому ними і незручно працювати з товстим деревом. Діаметр пристрою коливається від 10 до 55 мм. Довжина сягає 150 мм, проте за потреби її можна збільшити до 300 мм, використовуючи спеціальну насадку. Їх зручно купити через низьку вартість та прості у використанні. Тому вони користуються популярністю у майстрів-початківців.

Спіральні свердла із гвинтовим наконечником відрізняються від звичайних спіральних інструментів наявністю гвинта на кінці пристрою. Це значно полегшує процес свердління. Отвори виходять дуже точними та чистими. Слід зазначити, що діаметр таких свердел досягає 28 мм.

Як замовити свердла по дереву в Україні.

Для того щоб правильно підібрати потрібний інструмент, необхідно спочатку визначиться з видом свердління. Потім вибрати діаметр та довжину пристосування. Як варіант, можна купити набори свердел по дереву. Вони дуже зручні у використанні, оскільки у складі мають найпоширеніші розміри пристроїв.

Свердла та набори по дереву мають великий попит у майстрів по всьому світу. Великий вибір ріжучого інструменту в магазині LDinvest дозволить кожному покупцю підібрати необхідний собі набір. Ціна свердл цілком прийнятна для роботи з будь-яким видом деревини. А постійна якість інструменту радуватиме покупця довгі роки.

Фільтр
Виробник
Категорії
Сплав
Гарантия, мес
Длина, мм
Диаметр, в мм
ещё... свернуть
Присоединительный тип
Фільтр