Осушувачі

Підкатегорії

Осушувачі для компресорів – це спеціальні пристрої, які використовують для видалення та відведення рідини зі стисненого повітря.  У свою чергу, це сприяє захисту пристрою від утворення корозії та передчасного виходу його з ладу. У результаті з осушувача виходить сухий потік повітря, який далі подається на пневмообладнання. Широко застосовується на машинобудівних підприємствах, у хімічній та харчовій промисловості, а також в автосервісі.

При виробництві цього обладнання фахівці застосовують найновіші технології. Постійно модернізують та покращують пристосування. Продукція має попит у фахівців по всьому світу. Вона надійна, довговічна та має помірну вартість.

Купити осушувачі для компресорів – найкраща ціна

Магазин інструменту LDinvest пропонує своїм покупцям три основні типи пристроїв для обсушування стисненого повітря:

          Рефрижераторні (холодильні) осушувачі для компресорів;

          Осушувачі адсорбційного типу;

          Мембранні осушувачі.

Рефрижераторний (холодильний) осушувач вважається найбільш економічним пристроєм. Такий тип обладнання складається з двох теплообмінників – повітряного та фреонового. Принцип роботи пристрою полягає в наступному. Стиснене повітря, яке потрапляє в осушувач, спочатку охолоджується в першому теплообміннику до температури 3 про С. Потім у другому – рідина, яка була у повітрі, осаджується і відводиться. У результаті виходить сухе повітря, яке підходить для подальшого застосування. Купити осушувач рефрижераторний можна в двох варіаціях: нециклічному і циклічному. Застосовується найчастіше в хімічній та харчовій промисловостях.

Осушувачі повітря адсорбційного типу видаляють непотрібну рідину за допомогою спеціальних адсорбентів. Конструкція цього типу пристрою складається з двох адсорбційних роторів, які наповнюються адсорбентом. Найчастіше для таких цілей використовують силікагель, двоокис кремнію та інші речовини. У першому роторі відбувається осушення потоку повітря від рідини, а у другому – відновлення (видалення вологи) використаного адсорбенту.

Чому краще замовити осушувач повітря в Україні.

Існує два способи регенерації осушувача: гарячий (висушування) та холодний (продування сухим повітрям). Гаряче відновлення виробляють шляхом нагрівання атмосферного повітря (до 300 градусів Цельсія) та пропускання його через адсорбент. Такий тип осушувача вимагає значних вкладень спочатку, але в процесі роботи він суттєво економить енергію. Використовується переважно великими підприємствами, оскільки обсяги їх виробництва дозволяють дуже швидко окупити витрати. Ціна обладнання непорівнянна з економією. Купити осушувач дуже вигідно для компаній будь-яких потужностей.

При холодній регенерації від 16 до 25% осушеного повітря відокремлюється відновлення адсорбенту. Тому при виборі цього типу пристрою необхідно обов'язково враховувати таку умову. Це дозволить забезпечити підприємство необхідним обсягом стисненого повітря. Осушувачі для компресорів з холодним відновленням адсорбенту краще купити для підприємств малої потужності та автосервісу.

Використання осушувачів у компресорному обладнанні дозволяє значно підвищити ресурс роботи системи. Завдяки цьому пристрою можна отримати чисте сухе повітря, видаливши при цьому конденсат і знизивши втрати тиску. Для обладнання будь-якого типу можна замовити запчастини та ремкомплекти. Їхня ціна залежить від комплектації та бренду.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Давление, бар
Мощность, кВт
Производительность, л/мин
Напряжение
Уровень шума, дБ
Фільтр