Прецизійні кусачки для електроніки

Підкатегорії

Прецизійний інструмент для електротехніків – це різновид слюсарного оснащення, яке використовується для електромонтажних робіт. Особливість ручного інструменту в тому, що він вузькоспеціалізований. Тобто, націлений виконувати одне якесь завдання. Що стосується призначення, то такий інструмент буде корисним у будь-якій сфері діяльності. Починаючи з виробництва та автосервісу, закінчуючи будівництвом та побутовими завданнями.

Купити прецизійний інструмент для електротехніків - види

Слюсарне приладдя повністю позбавлене універсальності, але це не означає, що їх функціонал дуже обмежений. У розрізі вузькоспрямованих робіт електротехніка з проводкою, муфтами, ізоляцією та іншими компонентами інструмент важко чимось замінити. А щоб майбутньому власнику було зручно підібрати та купити інструмент електротехніка, можна звернутися до наступних видів товарів:

·         Обтискний інструмент. Випускається індивідуально під різні монтажні операції. І необов'язково це має бути електропроводка. Є рішення для крученої пари, мідної акустичної проводки та інших ліній передач струму або сигналу. Окремо можна купити обтискний інструмент для муфт, ізольованих кабелів, кліпс і так далі.

·         Ріжучий інструмент. Зокрема, ножі для розрізання кабелю, секатори або слюсарне приладдя для зняття обплетення.

·         Вимірювальні інструменти. Індикатори напруги, рівні з розміткою отворів під лінійку або безконтактні пристрої для пошуку фаз.

Прецизійний інструмент – ціна та якість

Усі види слюсарної оснастки, представленої у цій групі товарів, розраховані професійне використання. Відповідно, якість інструменту знаходиться на найвищому рівні. Про це свідчить довічна гарантія та заявлені технічні характеристики на різні умови експлуатації. Особливість інструменту в тому, що має величезний запас міцності. У документації зазначено, що слюсарні приладдя для електротехніків мають захист від ураження електричним струмом та стійкі до агресивного хімічного середовища.

Ціна прецизійного інструменту знаходиться у середньому сегменті. Це пов'язано з тим, що слюсарна оснастка позиціонується у класі Premium . А за якість прийнято платити відповідну винагороду. Але це того варте. Продукція прослужить у рази довше та ніколи не дасть приводу майстру змінити інструмент на щось інше.

Де придбати прецизійний інструмент електрика в Україні

Особливість подібної продукції в тому, що знайти її на українському ринку дуже складно. Ціна інструменту не потрапляє у бюджетний сегмент. Отже, ігнорується багатьма магазинами через малий попит серед покупців. Бажаєте купити прецизійний інструмент в Україні – звертайтесь до компанії LDinvest .

Магазин ручного інструменту безпосередньо працює з виробником, що дає низку переваг роздрібним та оптовим покупцем. Вигідна ціна інструменту – це головна перевага, яку забезпечує виробник. Повний асортимент товарів - приємне доповнення для будь-якого покупця, який вирішив довірити свій вибір продукції відомих світових виробників.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Фільтр