Тримачі біт

Підкатегорії

Тримачі біт – це змінна насадка для шуруповерта або дриля. По суті це звичайний перехідник для біт з різним видом хвостовика або типорозміру. Утримувач встановлюється на шпиндель ручного інструменту з механізмом, що обертається і дозволяє швидко змінювати біти, підбираючи їх під формат кріплення.

Купити тримачі біт – найкраща ціна

На ринку України змінні насадки для шуруповерту можна купити у 4-х виконаннях. Відрізняються вони між собою за функціональністю та ціною:

·         Магнітні звичайні утримувачі біт. Усередині стрижня є магніт, який допомагає надійно утримувати біту та швидко її витягувати. Інакше інструмент називають подовжувачем. Він може мати різну довжину (50, 100 і навіть 150 мм).

·         Утримувачі з мідно-берилієвого сплаву. Виготовляється стрижень із сплаву кольорових металів, який при контакті зі сталлю (та іншим металом) не дає іскри. Застосовуються такі власники в автосервісі та промисловості при роботі у вибухонебезпечних умовах.

·         Тримачі шестигранних головок. Інакше насадку називають покрівельною. Використовується вона частіше у будівництві – під час роботи з елементами кріплення, що мають шестигранну головку. Багато будівельників для цих цілей використовують звичайний гайковерт. Ціна власника біт дуже низька, що приваблює майстрів з інших сфер діяльності.

·         Перехідник для довгих шурупів. На тримачі є трубка, що зрушується, яка виключає розгойдування довгого саморіза в сторони при вкручуванні в основу. Оснащення користується попитом у будівництві та меблевій справі, де часто доводиться працювати з подовженими одноразовими елементами кріплення.

На вигляд і функціональності, тримачі біт бувають прямими, вигнутими і гнучкими. З назви, прямі насадки мають рівний стрижень. Вигнуті дозволяють передавати крутний момент під невеликим кутом (для роботи в обмеженому просторі). А гнучкі тримачі зручні в обслуговуванні елементів кріплення у важкодоступних місцях.

Як вигідно замовити утримувачі біт в Україні.

Будь-яка змінна насадка завжди підбирається під основний інструмент. Тому тримачі біт потрібно завжди зіставляти з технічними характеристиками шуруповерта або дриля. Крім посадкового квадрата, в розрахунок йде наявність ударного механізму, реверсу, максимальний момент, що крутить, придатність до ремонту і так далі. Чим складніший перехідник для біт, тим більше у неї функціональність. Але й ціна утримувача збільшується пропорційно. Тому, врахувати треба умови експлуатації і вимоги до самого кріплення. Якщо потрібна універсальність у роботі, доведеться купити кілька різних власників, інакше результатів не досягти.

Якщо покупець не бажає витрачати час на пошуки утримувача для біт, краще проконсультуватися з продавцями в магазині. Досвідчені менеджери компанії LDinvest завжди підберуть потрібне оснащення для ручного інструменту. Головне, вказати модель ручного інструменту та типи біт, з якими треба працювати. Під будь-яку комбінацію легко знайти кілька варіантів змінних власників із різних цінових категорій.

Фільтр
Виробник
Назначение
Тип хвостовика
ещё... свернуть
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Кол-во единиц
Кол-во в упаковке
Фільтр