Ножі будівельні

Ножі будівельні – це слюсарний ріжучий інструмент, який орієнтований на використання у будівництві, виробництві та автосервісі.  Інакше такі ножі називають монтажними. Так як основне завдання ріжучого інструменту, в умовах гаража або станції ТО, допомагатиме у виконанні монтажно-демонтажних робіт.

Купити ножі будівельні – найкраща ціна

Виробники пропонують три варіанти монтажних ножів – з фіксованим лезом, викидним та зі змінним. Третій тип ріжучого інструменту схожий на будівельний або канцелярський нож. Оскільки має такий самий механізм із заломленням леза. Відмінність лише у надійності та довговічності. Змінні леза орієнтовані на розрізання пластику та мідного дроту.

Ножі з фіксованим лезом можуть мати просту або доладну конструкцію. Найчастіше зустрічається другий варіант, що має більшу функціональність. Лезо у доладних ножів має невелику закругленість або розширення на кінці. Робиться це для того, щоб спростити роботу з оплеткою. Купити ніж із фіксованим лезом можна для звичайних робіт та для обслуговування електропроводки. Другий варіант передбачає наявність діелектричної рукоятки.

У сукупності всі ножі можна класифікувати так:

·         Інструмент зі змінним лезом. Відмінності – фізичні розміри рукоятки та ріжучого полотна. Леза продаються окремо – витратні матеріали сумісні з канцелярським та будівельним приладдям.

·         Ножі із фіксованим лезом. Більше схожі на кухонні ножі для чищення овочів. Відрізняються ножі за розмірами та формою леза. Можуть бути звичайними та діелектричними.

·         Складні ножі. Нагадують складаний ножик. Відрізняються за розмірами та формою ріжучого полотна. Випускаються для звичайних завдань та для роботи з електропроводкою.

Як замовити будівельний ніж в Україні.

Монтажний ніж для автосервісу підбирається точно не на вигляд або бюджету. Насамперед, краще дивитися на функціональні можливості ріжучого інструменту. Ножі можуть бути універсальними та вузькоспеціалізованими. У обох видів зручність та ефективність поєднані або розходяться нарізно.

Професіонали запевняють - хочете купити ніж, спершу візьміть його в руки. Ціна ножа, якість, розміри, колір, комплектація – це все другорядні фактори. Ріжучий інструмент повинен виконувати поставлене завдання і лежати в руці, як влитий. Потім вже можна розглянути якість складання, зорієнтуватися за ціною, підібрати колір чи розмір. На ринку асортимент товарів великий - слюсар неодмінно знайде найкраще рішення під свої завдання.

Де придбати будівельні ножі за вигідною ціною

Монтажний ніж – це слюсарний аксесуар, який можна зустріти в будь-якому будівельному магазині. Але якщо покупець бажає купити ножі з бездоганною якістю виконання, краще відвідати магазин інструменту LDinvest . Компанія працює з відомими брендами за партнерською угодою. Що створює оптовим та роздрібним покупцям вигідні умови.

Повний асортимент товарів за каталогом заводу-виробника та ціна, що рекомендується маренням. Ніж будівельний купити в Україні простіше, ніж це здається. Буквально з будь-яким завданням в автосервісі, будівництві, виробництві чи побуті впорається різальний ручний інструмент.

Фільтр
Виробник
Категорії
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во в упаковке
Размер лезвия,мм
Тип лезвия
Фільтр