Пилки для лобзика

Підкатегорії

Пилки для лобзика - це різальний інструмент, який застосовується для розпилювання різних матеріалів. Конструкція такого пристрою досить проста - полотно з гострими зубами і рукоятка. Завдяки наданню пристрою зворотно-поступальних рухів здійснюється можливість здійснювати розпил. Такий тип обладнання широко використовується в слюсарних майстернях та у побуті.

 

Купити пилки для лобзика – найкраща ціна

 

Особливість різального інструменту у величезному асортименті. Десятки брендів пропонують купити продукцію з різною якістю. Ціна пилок (полотен, ножівок) може бути ідентичною. Тому краще орієнтуватися на відомі торгові марки. Лідер тут – бренд IRWIN. Компанія виробляє ручний інструмент найвищої якості.

 

Виробник завжди прислухається до думки своїх покупців та постійно вдосконалить товар. Всі пристрої надійні, довговічні, стійкі до корозії, зносостійкі та мають доступну ціну. Завдяки цьому обладнання даного бренду має великий попит у професіоналів.

 

Які можна замовити пилки та ножівки в Україні

 

Компанія LDinvest пропонує своїм покупцям величезний вибір високоякісного інструменту для розпилювання:

 

·        ножівки по металу;

·        ножівки по дереву;

·        пилки по бетону та каменю;

·        пилки по пінобетону;

·        японські ножівки (односторонні та двосторонні);

·        пасування;

·        лучкові пили;

·        пилки по гіпсокартону;

·        полотна для різних пилок;

·        набори пилок для лобзика;

·        універсальні пилки.

 

Пилки по металу призначені для розпилювання різних металевих заготовок. Є вузькою ножівкою з тонкими зубами, яка кріпиться з обох кінців до с-подібної рами. Натяг у такому пристрої регулюється спеціальним гвинтом. З одного боку, рама має ручку, виготовлену з гуми або пластику.

 

Пилки по дереву застосовують для розпилювання дерев'яних заготовок, колод, дощок, ДСП та ДВП. Інструмент має скошену широку ножівку з розведеними вправо та вліво зубами. Така конструкція пристрою дозволяє одержувати рівний, прямий зріз.

 

Пилки по бетону та каменю мають дуже схожу конструкцію з ножівками по дереву. Відмінною їх рисою є більші зуби, а також напаювання з твердосплавних матеріалів. Така конструкція дозволяє легко впоратися із бетоном.

 

Пилки по пінобетону мають більш товсте полотно порівняно з іншими ножівками. Це дозволяє пристрою не викривлятися у процесі розпилу. До того ж, цей тип інструменту має загартовані зубці, з тефлоновим покриттям та напайками із твердосплавних металів. Все це дозволяє комфортніше працювати з пристосуванням.

 

Пилки для лобзика спеціального призначення - види

 

Японські пилки – це обладнання, яке використовують для роботи з деревом. На відміну від традиційних пилок, такі пристрої здійснюють розпилювання під час руху ножівки «на себе». Завдяки цьому полотно інструменту завжди залишається рівним, що дозволяє використовувати тонший матеріал. Конструкція пристрою забезпечує тонкий, чіткий зріз, при набагато менших зусиллях. Японські пили можуть бути односторонніми та двосторонніми. Застосовуючи двосторонні ножівки можна здійснювати як поздовжнє, так і поперечне різання.

 

Пасовочна пилка використовується для виконання точних поздовжніх та поперечних кутових розпилів. Пристрій має досить широке полотно та пружний фіксатор, який дозволяє швидко замінювати праву ножівку на ліву.

 

Лучкова пилка призначена для роботи з дерева. Завдяки своїй конструкції з її допомогою можна легко працювати під будь-яким кутом, навіть робити фігурне розпилювання. Вона дозволяє отримувати точний та ідеально рівний зріз.

 

Вирішили купити пилки для лобзика, приділіть увагу довжині полотна, кроку зубів, а також їхньому заточуванню. Всі ці характеристики допоможуть підібрати ідеальний інструмент для виконання будь-яких поставлених завдань. Ціна – це другорядний фактор.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Сплав
Кол-во единиц
Кол-во в упаковке
Тип Реза
Применение
Шаг зуба
Модель Пилки
ещё... свернуть
Фільтр