Набори ударних торцевих головок

Підкатегорії

Набори ударних торцевих головок можна сміливо назвати найбільш затребуваними аксесуарами в автосервісі. Оснащення призначене для обслуговування елементів різьбового з'єднання. А саме, для демонтажу або складання кріплення (гайки та болти). Для роботи з торцевими головками потрібен привід з головкою, що обертається - гайковерт, тріскачка, комір.

Купити набори торцевих ударних головок: особливості

В Україні, ударні головки найчастіше використовують для зриву різьби, що прикипіло або заржавіло. Використовуючи гайковерт з ударним механізмом або комір з молотком, можна в лічені секунди демонтувати навіть найстаріше кріплення. Крім станцій ТО, ударні головки мають попит у сільському господарстві, будівництві та виробництві.

У порівнянні з іншими наборами торцевих головок ударні насадки поставляються у вузькій комплектації, орієнтованій на використання з інструментом під один посадковий квадрат. Воротки, кардани та подовжувачі в наборах не передбачені.

Зате за розмірністю для посадки на болт чи гайку, жодних обмежень. Є комбінації найбільш популярних форматів для автосервісу (17-21 мм). Або всілякі набори для універсальних робіт, що складаються з кількох десятків головок.

Специфіка ударного інструменту така, що метал, що має підвищену жорсткість, має низький порог плинності. Відповідно, ударні головки використовуються лише з ударним інструментом. Якщо прикласти до кріплення тривале навантаження з підвищеним моментом, що крутить, то можна пошкодити грані самої насадки.

Замовити набори торцевих ударних головок – ціна-якість

Купити набори насадок у магазині LDinvest можна під будь-які види завдань. Є головки укорочені, подовжені, стандартної форми. Для роботи у важкодоступних місцях, наприклад для демонтажу литих дисків або шпильок картера, передбачені тонкостінні рішення.

Враховуючи, що торцеві головки підбираються під інструмент, оснастка може мати різний квадрат. Класикою вважається півдюйма. Але є дюймові рішення, три чверті, і таке інше. Благо ціна інструменту не залежить від розміру. Як правило, чим важча головка, тим вона дорожча.

При виборі перевага завжди віддається комплектації. Наголос робиться на діапазон розмірів торцевих головок, які планується використовувати. Немає сенсу ганятися за великим набором оснастки. Краще доглянути міцний та зручний для зберігання чи транспортування кейс. Чим менше бруду та пилу потрапить на робочі грані торцевої головки, тим довше вона прослужить власнику. Набори ударних торцевих головок підібрати дуже легко.

Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу, краще довіритися думці продавців. Досвідчені менеджери швидко підберуть гідні варіанти за потребою та ціною. Залишиться тільки вибрати найбільш вдалий набір і купити його. У будь-якому разі, покупець залишиться задоволеним. Адже вся продукція має бездоганну якість, супроводжується сертифікатами та офіційною довічною гарантією заводу-виробника. Та й ціна дуже демократична для українського ринку.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Кейс
Кол-во единиц
Фільтр