- Ми працюємо більше 15 років
- Гарантія на продукцію до 3х років
- Можливість випробувати інструмент у роботі
- Ми маємо власний сервісний центр
Зарядні пристрої
Підкатегорії
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
80759944 712 грн.
-
-
-
Зарядні пристрої – це гаражне обладнання для заряджання автомобільних акумуляторних батарей. Базове призначення ЗУ – автосервіс. Але купити обладнання можна для побутових завдань, будівництва, промисловості. Крім основного функціоналу (зарядки) деякі моделі вміють виконувати запуск двигунів автомобіля. Що додає зручності користувачам при обслуговуванні двигунів.
Купити зарядні пристрої – краща ціна
ЗУ бувають двох видів: імпульсні та трансформаторні. Відмінність у принципі роботи та функціональності. У імпульсних (інверторних) пристроїв більш гнучке налаштування струму, що видається, і напруги. Компактність та мобільність. Прийнятна ціна та безшумність у роботі. Трансформаторні зарядні пристрої можуть видавати більший струм, якого достатньо для запуску двигуна автомобіля. За довговічністю трансформатори виграють у імпульсного обладнання. Але через великі габарити та вагу позбавлені мобільності.
Застосування, зарядні пристрої поділяються на побутові та професійні. Відмінність у функціональності та, відповідно, у вартості. Купити професійні зарядні пристрої найкраще для автосервісу. А побутові ЗУ для особистого користування власників автомобілів, будівельників та інших організацій, які використовують у своїй діяльності акумулятивні батареї.
Як замовити зарядні пристрої в Україні
Перед тим, як купити зарядний пристрій, майбутньому власнику необхідно уточнити характеристики акумуляторів, що обслуговуються. Вольтаж, ємність, тип батареї. За напругою, ЗУ бувають 6-ти, 12-ти та 24-вольтні. Під кожний вид знайдеться рішення. Альтернатива – комбіновані ЗУ: 6/12В чи 12/24В. Місткість вимірюється в Ампер*годинниках, і зарядний пристрій повинен мати показник не нижче необхідного. За типом, батареї бувають: літієві, свинцеві, нікель-кадмієві та нікелево-залізні. Добре, якщо ЗП підтримує всі види акумуляторів. Це зручно, але тоді може бути вищою ціна на обладнання – за універсальність доводиться завжди платити.
· Плавне регулювання струму заряду. Один із важливих критеріїв для ЗУ під час обслуговування зношених батарей. Наявність регулювання дозволяє контролювати процес заряджання. Коли на повністю розряджений акумулятор подається, спочатку малий струм. А при появі мінімального заряду сила струму збільшується ступінчасто. Регулювання струму буває ручним та автоматичним. Останній варіант кращий для професійних ЗУ.
· LED- дисплей. Наявність інформативного екрана вітається всіма користувачами. Завжди можна заміряти напругу на клемах акумулятора та контролювати процес заряджання. Майже всі зарядні пристрої з LED дисплеєм мають вбудований тестер, що вміє визначати силу струму, напругу та опір.
· Захисні функції. Несправності в мережі, коротке замикання, перевищення температури на клемах, втрати електрики – захист сильно спрощує роботу автослюсарю. Чим більше функцій для безпечної експлуатації ЗУ, тим краще і для зарядного обладнання, і для батареї. Не можна забувати про вологість та пил у гаражі або на станції ТО. Хороший зарядний пристрій повинен мати мінімальний клас захисту ( P21) .