Розвідні ключі

Підкатегорії

Розводні ключі – це слюсарний ручний інструмент ріжкового типу для роботи з конструкціями, що мають круглий перетин. Зокрема, для обслуговування трубопроводів та габаритних деталей. Ключі використовуються в промисловості, автосервісі, будівництві та побуті.

Купити розвідні ключі: види, особливості, ціна

Конструкція інструменту проста: рукоять, рухома та нерухома губка для захоплення деталі, черв'ячна передача для зміни розміру хвата. Крім виробів круглої форми, ключ здатний охоплювати 6-ти та 12-гранні елементи кріплення. У роботі, оснащення легко замінить накидний чи ріжковий інструмент. Навіть для побутових потреб, це найкраще рішення, оскільки ціна інструменту досить низька.

В Україні можна купити розвідні ключі наступних видів:

·         Трубні (газові). Найбільш популярний у слюсарів ручний інструмент завдяки універсальності у застосуванні. Здатний однаково ефективно обслуговувати конструкції з круглим профілем, елементи кріплення та захоплювати деталі нестандартних форм.

·         Прямі (класичні). Використовується тільки для роботи з деталями або металовиробами, що мають грані для захоплення. Губки такого інструменту гладкі.

·         Колінчасті. Розлучні ключі призначені для роботи в обмеженому просторі. Губки розташовані паралельно рукояткам, що спрощує хват.

·         Ключі S -подібні (з парною рукояткою). Відмінний інструмент для надійної фіксації габаритних деталей, що мають нестандартну форму.

 Чому вигідно замовити розвідний ключ в Україні

У роботі з трубопроводами чи конструкціями циліндричної форми, без інструмента не обійтися. Тільки розвідний ключ здатний швидко та якісно виконати завдання. Захопити трубу або деталь можна під будь-яким кутом – ширина та формат губок дозволяють виконати дію максимально ефективно.

Завдяки черв'ячному механізму не потрібно підбирати інструмент під розмір конструкції. Щоправда, є обмеження у діапазонах. Але на цей випадок можна купити кілька ключів різних розмірів. До переваг можна додати:

·         Зручність у роботі. Комфортабельна рукоять, що спрощує хват слюсарю, виступає у ролі плеча. Завдяки чому, до інструменту не потрібно прикладати зусилля – момент, що крутить, гарантовано буде переданий кріпилю.

·         Безпека у роботі. Для обслуговування трубопроводів у складних умовах або агресивному середовищі передбачені ключі із спеціальних матеріалів. Алюміній, мідь, латунь, титан у виробництві інструменту – захист від іскри гарантований. Альтернатива – покриття ключа спеціальним складом або ізоляційними матеріалами (для електриків).

·         Величезний асортимент товарів. Ключі розвідні бувають малорозмірними, габаритними та класичними. Можуть відрізнятися форматом зіва та довжиною рукоятки. Інструмент може мати додатковий функціонал - фіксатори, губки, що знімаються і т.п.

Перед покупкою ключа, краще проконсультуватися з представниками магазину. Досвідчені менеджери компанії LDinvest допоможуть підібрати інструмент під вузькоспрямовані чи універсальні завдання. Для покупця - це гарант працездатності та фінансовий зиск. Ціна інструменту залежить від розміру та бренду.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Наличие трещетки
Наличие флажка
Кол-во единиц
Вид
Фільтр