Пускозарядні пристрої

Підкатегорії

Пускозарядні пристрої – це обладнання для запуску стартера будь-якого двигуна. Інакше пристрій називають ПЗУ. Використовують також для заряджання акумуляторів. Застосовують ПЗУ на станціях ТО та промислових підприємствах, в агропромисловому секторі та у побутових цілях. За типами, обладнання поділяється на стаціонарні, мобільні та портативні пристрої.

Купити пускозарядні пристрої – найкраща ціна

За принципом роботи ПЗУ поділяються на інверторні та трансформаторні. У інверторних пристроїв менше вага та більше функцій. Трансформаторні ПЗУ видають більший струм і можуть працювати за низьких температур.

Пусковий струм пуско-зарядного обладнання - основний критерій. Який визначає призначення пристрою.

·         До 100 Ампер - побутові потреби, будівництво, обслуговування легкових автомобілів;

·         До 150 А – позашляховики, мікроавтобуси;

·         До 200 А – вантажівки, спецтехніка загального призначення;

·         До 500 А – сільськогосподарська техніка, фури, тягачі.

Враховуючи, що електричні ланцюги всіх типів автотранспорту відрізняються, ПЗУ мають різний вольтаж:

·         6 Вольт - будівництво, мотоцикли, водний транспорт;

·         12 В – легкові автомобілі, автобуси та мікроавтобуси, малотоннажні вантажівки;

·         24 В – сільськогосподарська та військова техніка, фури, вантажівки зі спареними акумуляторами.

Щоб спростити вибір покупцю, виробники пропонують купити пускозарядні пристрої універсального виконання. Найчастіше це обладнання розраховане на вольтаж 6/12 або 12/24 Вольта. Ціна комбінованих ПЗУ не сильно відрізняється від вузькоспеціалізованих. Чим і привертає увагу споживача.

Одна з відмінних рис пропонованих стаціонарних ПЗУ – підключення до енергомережі. Прилади бувають одно- чи трифазними. Тобто, можуть працювати із мережами 220 або 380 Вольт. Зустрічається обладнання американського типу для мережі 110-120 Вольт.

Замовити ПЗУ в Україні – ціна-якість, особливості

Комфортабельність у роботі - важливий критерій вибору пуско-зарядного пристрою. Особливо коли йдеться про професійне використання обладнання на підприємстві. Чим більшим функціоналом має ПЗП, тим менше часу витрачає слюсар на ремонтно-відновлювальні роботи.

·         Наявність інтелектуального захисту. Неправильне підключення акумуляторів, перегрів, підвищений струм або напруга – критерії, які можуть пошкодити, механізм і ПЗУ. Тому користувачі воліють техніку, яка вміє повністю контролювати процес заряджання та запуску. Вирішується це за рахунок вбудованого мікропроцесора, здатного стежити за діями слюсаря та самостійно виконувати коригування.

·         Мобільність та зручність. Наявність колісної бази та рукоять спрощують транспортування ПЗУ. Ніші або кишені на корпусі пристрою гарантують збереження клем або кабелів під час зберігання.

·         Гнучкість в управлінні. Плавне регулювання заряду, пам'ять на кілька налаштувань, цифровий інформативний дисплей. Чим більше функцій, тим ефективнішими є пуско-зарядні пристрої в експлуатації.

Щоб правильно вибрати та купити ПЗП для роботи, потрібно чітко розуміти, для яких завдань потрібне обладнання. Універсальність – це чудово, але не завжди доцільно купувати техніку, функціонал якої не використовуватиметься на 100%. Краще визначитися з базовими критеріями вибору та знайти відповідне рішення за ціною, функціональністю та зручністю в роботі.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантія, міс.
Напряжение
Регулировка мощности
Частота сети, HZ
Фільтр