Комбінований

Підкатегорії

Ключі комбіновані – слюсарний інструмент для відкручування або закручування гайок і болтів. Ключ є металевою рукояткою, по обох кінцях якої розташовані хвати під метричне кріплення. Комбінація полягає в тому, що один із хватів має 6-гранний зів, а другий – накидне 12-гранне кільце. Інструмент може бути однорозмірним і різнорозмірним.

Кому вигідно купити комбіновані гайкові ключі

Комбіновані ключі використовуються в автосервісі та на виробництві, у будівництві та побуті. Інструмент затребуваний в агротехнічній промисловості, на підприємствах зі збирання меблів та у сервісних майстернях з ремонту побутової техніки. Слюсарна оснастка має попит у сантехніків і автолюбителів. Це один з небагатьох інструментів, який має бути присутнім у гаражі або будинку для виконання побутових завдань.

В Україні виробники пропонують купити комбіновані ключі поштучно або у вигляді наборів. Основні відмінності - ціна, розміри та формат під кріплення. Для зручності роботи, хвати всіх ключів розташовані під кутом 15 градусів до основи рукояті. Такий формат полегшує роботу в важкодоступних місцях, дозволяючи слюсарю працювати з кріпленням під малим кутом.

Замовити ключі комбіновані – найкраща ціна

Особливість інструменту в довговічності та надійності. Підвищену міцність ключа забезпечує легована інструментальна сталь, з якої виготовляється слюсарний пристрій. Додані в метал хром і ванадій значно підвищують міцність інструменту, наділяючи його на додаток жорсткістю та стійкістю до агресивного середовища. Ключі отримують методом кування і піддають додаткової термічної, механічної та хімічної обробки. Інструмент гартують, хромують та полірують. В результаті виходить єдина надійна конструкція, здатна впоратися з будь-якими навантаженнями.

Комбіновані ключі виробники супроводжують офіційною довічною гарантією та сертифікатами якості. Інструмент відповідає всім міжнародним нормам, що пред'являються професійним пристосуванням для автосервісу ( DIN і ISO ). При проведенні монтажних робіт, виробники не рекомендує нарощувати плече інструменту для посилення моменту, що крутить. Також заборонено застосовувати ударні навантаження до ключа підручними засобами. В асортименті бренду є рішення для таких завдань.

Де придбати комбінований ключ в Україні

Найкращий вибір - магазин інструменту LDinvest . Рекомендуємо скористатися рекомендаціями продавця. Габарити ключа та розміри під кріплення – головні критерії вибору. Покупцеві потрібно точно знати, за яких умов планується використовувати інструмент. Часто для задоволення потреб у слюсарній справі потрібно придбання кількох ключів різних форматів.

З появою питань, краще обговорити покупку з представником магазину. Компетентний менеджер допоможе у виборі, надавши повний перелік затребуваних для роботи ключів. Майбутній власник швидко підбере під свої потреби ручний інструмент. Ціна ключів буде гранично демократичною.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Наличие трещетки
Наличие флажка
Фільтр