Трубні ключі

Підкатегорії

Трубні ключі – це ручні інструменти, які використовуються для обертання або фіксації труб, елементів кріплення та інших деталей. Відмінною рисою такого інструменту є його універсальність. Він ефективно може працювати з вузлами, що мають різноманітну форму, з гранями та без. Крім цього, його можна застосовувати для роботи з кріпленнями, які мають нестандартні габарити.

Для чого краще купити трубний ключ

Трубні інструменти конструктивно є різновидом розвідних ключів. Складаються з двох зубастих губок – рухомий та нерухомий, рейкового механізму, що фіксує гайки та рукояті. Залежно від моделі може бути дві рукоятки.

Для закріплення деталі необхідно лише відвести губки на потрібну відстань, обхопити ключем кріплення та зафіксувати. Інструмент, завдяки своїй універсальності, широко застосовується в автосервісі, будівництві та побуті. Взагалі, це універсальний інструмент, який стане в нагоді в будь-якій сфері діяльності, навіть у побуті.

Купити трубні ключі – види, ціна-якість

Інструмент в Україні представлений широким асортиментом, який можна класифікувати в такий спосіб.

Залежно від типу пристрою, ключі можуть бути:

·         Прямі. Характерною рисою є те, що робочі губки інструменту розташовані під кутом 90 градусів щодо ручки.

·         Колінчасті. У таких пристроїв робочі губки розташовані паралельно рукояті інструменту. Завдяки цьому ключ відмінно підходить для роботи в умовах обмеженого простору. Ціна такого інструменту трохи вище звичайного, але функціональність бере гору.

·         З парною рукояткою. Відмінна риса таких ключів - S -подібна форма фіксуючих губок пристосування. Такий інструмент найчастіше використовують для утримання плоских та об'ємних деталей.

·         Трубні ключі із молотком. У даному типі інструмента рукоятка забезпечується невеликою плашкою, яку можна використовувати як молоток. Це дозволяє інструменту ефективно впоратися із застарілими та іржавими з'єднаннями.

За формою робочих губок, поділяється на такі типи:

·         із прямими губками, розташованими під кутом 90 або 45 градусів;

·         інструмент з S -подібною формою фіксуючих губок, які розташовані під кутом 45 градусів.

Вигідно замовити трубний ключ в Україні

Магазин інструменту LDinvest пропонує купити пристрої різних розмірів. Довжина ключів знаходиться в межах від 229 до 1034 міліметра. Максимальний діаметр виробу, який може охопити ключ, коливається в межах від 25 до 140 міліметрів.

Переваги використання трубних ключів

·         можливість надійно охопити та зафіксувати навіть великі деталі;

·         використання інструменту за умов обмеженого простору;

·         при роботі з пристосуванням немає необхідності докладати великих зусиль для здійснення операції;

·         зручність застосування;

·         простота конструкції;

·         трубні ключі мають тривалий термін експлуатації, тому що виробляються з високоякісних матеріалів;

·         Доступна ціна на ринку України.

При виборі інструменту слід приділити увагу потреби. Трубні ключі орієнтовані виконання вузькоспеціалізованих завдань. Залежно від цього підбирається тип, форма робочих губок та розмір ключа.

Важливим критерієм вибору є матеріал, з якого виробляється інструмент. Слід купувати слюсарний пристрій, виготовлений з високоякісного матеріалу – легована інструментальна сталь. Це запорука того, що трубний ключ прослужить тривалий термін експлуатації у складних умовах.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Диэлектрическое покрытие
Наличие трещетки
Наличие флажка
Кол-во единиц
Вид
Диаметр, в мм
Фільтр