Розрізний

Підкатегорії

Розрізний ключ – це ручний інструмент, який застосовують для монтажу та демонтажу кріпильних елементів. Конструктивно пристрій нагадує звичайний ріжковий ключ, але має менший кут розкриття зіва. Завдяки цьому пристрій здатний охоплювати кріплення практично повністю (як накидний ключ). Це дозволяє йому ефективно та швидко справлятися з будь-яким поставленим завданням. Крім цього, така конструкція інструменту відмінно підходить для роботи з трубками і шлангами гальмівної системи.

Купити розрізний ключ: особливості, ціна

Використання розрізного інструменту має безліч переваг:

·         конструкція ключа дозволяє надійно обхопити будь-яке кріплення, оскільки має велику площу контакту;

·         відсутня ризик пошкодження дрібних та крихких деталей трубопроводів та інших комплектуючих;

·         висока продуктивність інструменту;

·         стійкість до утворення корозії;

·         універсальність, пристосування здатне ефективно замінити ріжковий, накидний і навіть розвідний ключі;

·          висока надійність та довговічність;

·         широкий асортимент вибору, чи зможе задовольнити будь-які запити покупців;

·         доступна ціна.

Пристрій широко затребуваний у автомеханіків та автолюбителів. Його застосовують на СТО, ремонтних майданчиках, сервісах, заводах та у звичайних гаражах. Широкий асортимент допоможе підібрати потрібний пристрій для виконання поставлених завдань. Усі ключі виготовлені виключно з високоякісної інструментальної легованої сталі, вони надійні, зносостійкі, практичні та довговічні.

Які розрізні ключі можна замовити в Україні

Магазин інструменту LDinvest пропонує купити наступний асортимент розрізних ключів:

·         Односторонній інструмент. Робоча головка пристрою знаходиться з одного боку рукояті.

·         Двосторонній. Робоча зіва розташована по обидва боки рукоятки.

·         З 12 чи 6 гранями. Пристрій із внутрішньої сторони робочої головки може мати відповідно 6 або 12 граней.

·         Прямі ключі. Рукоятка таких пристроїв пряма.

·         Вигнуті ключі. Інструмент має вигнуту форму ручки.

·         Форми «вороняча лапа». Конструкція пристрою складається з однієї розрізної головки ключа з квадратним отвором на ній. Така форма дозволяє застосовувати пристрій для роботи з кріпленнями, які розташовані в найбільш складних місцях. Використовуючи квадрат, ключ можна використовувати разом з тріскачками, комірами та іншими пристосуваннями.

Кому вигідно купити розрізні ключі

В Україні найчастіше інструмент використовують при обслуговуванні та ремонті гальмівної системи легкового та вантажного транспорту. Цей механізм автомобіля відрізняється своєю складністю, оскільки складається з безлічі кріпильних елементів, з'єднаних у невеликому просторі. Класичні ключі через свої особливості не зможуть впоратися із завданням по монтажу або демонтажу будь-якої частини цієї системи. У цьому випадку функціональний інструмент – чудове рішення. Розрізний ключ широко використовують при ремонті промислових верстатів та обладнання, що також має безліч трубок.

При виборі ключів слід звернути особливу увагу на матеріал, з якого виготовлений інструмент. Адже від цього залежить надійність і довговічність пристосування. Ціна професійного інструменту буде говорити про його якість. Потім необхідно вибрати тип інструменту, який підходить для виконання завдання. І вже після – розмір робочої головки пристрою, залежно від подальшого призначення ключа.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Наличие трещетки
Наличие флажка
Кол-во единиц
Вид
Фільтр