Накидний

Підкатегорії

Накидний ключ – це ручний слюсарний інструмент, який застосовують для закручування або відкручування різних елементів кріплення. Робоча частина такого інструменту виконана у формі кола, усередині якого знаходяться невеликі грані. Завдяки такій конструкції пристрій надійно охоплює кріплення з усіх боків. Це сприяє легкому і плавному відкручування або закручування кріплення без провертання та зрізів граней болтів чи гайок.

Накидні ключі є просто незамінним інструментом. Їх широко застосовують на виробництві, в автосервісі, ремонтних майданчиках, у будівництві та побуті. Виготовляється пристрій з високоякісної легованої сталі, що надає пристрою надійності, міцності, довговічності та зносостійкості.

Купити накидний ключ: класифікація, види

В Україні є широкий асортимент накидного інструменту. У зв'язку з цим існує така класифікація пристроїв:

·         За кількістю робочих головок інструмент поділяють на: односторонній і двосторонній. У першому випадку кільцевий профіль розташований лише з одного боку пристрою. Такі ключі можуть додатково забезпечуватися ударними рукоятками. У двосторонньому інструменті мається на увазі, що робоча частина пристрою розташовується по обидва кінці пристосування. При цьому розміри таких кільцевих головок є різними, що значно збільшує функціонал інструменту.

·         За кількістю внутрішніх граней кільцевої головки, пристрої поділяють на: 12-гранні та шестигранні ( TORX ). Перший варіант найпоширеніший, він відмінно підходить для роботи в обмежених умовах. Шестигранний інструмент має велику площу контакту, що знаходиться далі від кутів гайки. Це дозволяє прикладати великі зусилля на пристрій без побоювання зминання кутів кріплення.

·         За формою виготовлення рукоятки інструмент може бути: прямим, вигнутим, S-подібним, або ж у формі півмісяця.

Замовити гайкові накидні ключі – краща ціна

Магазин ручного інструменту LDinvest пропонує купити наступні види слюсарного приладдя:

·         Плоский ключі. Інструменти, в яких робоча головка та ручка знаходяться в одній площині. У деяких випадках головки можуть виробляти відігнутими на невеликий кут приблизно в 15 градусів.

·         Прорізні ключі. Відрізняються наявністю характерного прорізу, який дозволяє інструменту ефективно працювати з трубопровідними з'єднаннями.

·         Ключі з тріскачкою. Характеризуються наявністю додаткового механізму – тріскачки. Завдяки цьому пристрій дуже зручний у користуванні, оскільки для ефективної роботи не потрібно перекидати ключ. Крім цього для закручування та відкручування кріплення достатньо лише повертати накидний ключ на невеликий кут. Це дозволяє застосовувати пристрій для роботи в обмежених умовах. Ціна таких ключів вища, а й ефективність відповідна.

Де купити накидні ключі в Україні

Вибираючи накидний ключ необхідно акцентувати увагу на розмірі інструменту, матеріалі, з якого він виготовлений та твердості. Розміри головок накидних ключів повинні повністю відповідати розмірам кріплень, з якими потрібно працювати. Ціна та функціональність – головні відмінності для всіх накидних ключів. Бажаєте купити інструмент – відвідайте магазин LDinvest . Асортимент порадує покупців у будь-якому ціновому сегменті.

Ідеальним рішенням для виконання різних завдань, пов'язаних з кріпленнями, буде покупка набору ключів різних розмірів. Такий підхід зручний для комерційного використання слюсарного оснащення. Адже в автосервіс часто доводиться працювати з різними розмірами головок елементів різьбових з'єднань.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Назначение
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Наличие трещетки
Наличие флажка
Вид
Фільтр