Набори торцевих головок

Підкатегорії

Набори торцевих головок – це комплект спеціальних насадок для ручного інструменту, який використовується для роботи з елементами кріплення. Оснащення призначене для виконання універсальних робіт у гаражі, на станції ТО, у виробництві, на будівельному майданчику та в інших сферах діяльності людини.

Купити набори торцевих головок: що це та особливості

Зовні, набори є пластиковими або металевими кейсами, в яких містяться різні торцеві насадки, що відрізняються за технічними характеристиками. Але такі, що мають однаковий функціонал - демонтаж або закручування болтів, гайок і гвинтів.

В Україні купити набори торцевих головок можна в наступних виконаннях:

·         Головки різних розмірів під кріплення, але однакових під ручний інструмент.

·         Комплект торцевих насадок під всілякі розміри кріплення та різний посадковий квадрат інструменту.

·         Набори для вузькоспеціалізованих завдань. Найчастіше містять популярні розміри головок, які мають різні фізичні розміри та призначення.

·         Повний набір головок з коміром та аксесуарами для зручності в роботі (подовжувачі, кардани, перехідники).

Маючи потребу, покупець самостійно вирішує, який йому потрібен набір. Слід зазначити, що комплектація ящика, кейсу або валізи може змінюватись від десятка головок до кількох сотень. Ціна інструменту пропорційна кількості оснастки та аксесуарів.

Як замовити набір головок в Україні

Вся безпосередньо залежить від призначення та наявності ручного інструменту для роботи з торцевими головками. Насадки завжди підбираються під посадковий квадрат наявних пристосувань з головками, що обертаються (вороток, тріскачка, гайковерт). Не можна забувати, що головки бувають звичайними та ударними – показник повинен відповідати інструменту. А ще, оснащення випускається дюймової та метричної. Плюс, є готові комбіновані рішення, здатні задовольнити попит навіть найвибагливішого покупця.

Наступний критерій вибору – сумісність із елементами різьбового з'єднання. Адже є болти та гайки з 6-ти та 12-гранним профілем, а також вузькоспеціалізований ( SL , Torx тощо). І ціна у них має відмінність. Набори торцевих головок повинні містити в комплектації затребувані формати елементів кріплення. Для виконання універсальних завдань у професійних цілях краще купити набір торцевих головок з бітами різних розмірів і форматів. Усього один набір та стільки можливостей у роботі.

Вибір набору торцевих головок - завдання складне, але завжди вирішуване. Покупець точно повинен знати, як він використовуватиме всі аксесуари з комплекту. Для побутових потреб професіонали пропонують обійтися покупкою головок поштучно - можна добре заощадити фінанси. Для частих робіт з елементами кріплення, безперечно, знадобиться повний набір торцевих насадок. Ціна набору здається високою, але функціональність все розставить на свої місця. Якщо покупець не знає, чому віддати перевагу, краще порадитись із продавцями в магазині. Досвідчені менеджери компанії LDinvest завжди знайдуть привабливе за ціною та функціоналом рішення.

Фільтр
Виробник
Вид Головки
Вид размерности
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Кейс
Кол-во единиц
ещё... свернуть
Фільтр