Зварювальні затискачі

Підкатегорії

Зварювальні затискачі – це різновид слюсарних пристроїв, призначених для надійної фіксації кількох конструкцій, що вимагають з'єднання між собою шляхом зварювання. Будівництво, автосервіс та виробництво – основні сфери застосування подібних затискачів. Оснащення відноситься до категорії універсальних пристосувань і може використовуватися для вирішення побутових завдань.

Купити зварювальні затискачі: специфікація та особливості

На ринку України прийнято розділяти оснастку на 2 типи: кріпильні та настановні затискачі. До кріпильних відноситься ручний інструмент, що працює за принципом пасатижів. Призначені такі пристрої для захоплення листових конструкцій або негабаритних і легких деталей. Настановні затискачі – це різновид струбцини. Для проведення зварювальних робіт, такому інструменту потрібен упор, шаблон або верстак, на якому можна зафіксувати заготовки в положенні.

Оснащення для зварювання має великий попит у всіх сферах діяльності людини. Тому виробники наситили ринок дуже корисними виробами. Придбати зварювальні затискачі можна, під певний вид завдань, для обробки конкретного профілю, також універсальні рішення. Ціна оснащення дуже приваблива як для любителів, так і професіоналів.

Які можна замовити зварювальні затискачі - види

Враховуючи, що роботи зі зварювання конструкцій частіше виконуються одним слюсарем, все оснащення націлене на максимум зручності в роботі. Покупцям доступні такі рішення:

·         Затискачі. Інакше інструмент називають пінцетами. Виконані у вигляді пасатижів пристрої доповнені фіксатором затиску. Відрізнятися можуть за формою та розташуванням губок.

·         Захоплення. Використовуються для обхвату габаритних конструкцій. Зокрема трубного профілю. Мають С-подібні губи. Для твердості хвата є фіксатор. Якщо передбачається робота з дуже габаритними виробами замість металевих губок, у затиску передбачається ланцюг.

·         Затискачі з кріпленням (струбцини). Для роботи з оснащенням потрібна станина або важка та габаритна конструкція, на підставі якої фіксується затискач.

·         Притискання та стяжки. Найчастіше використовуються у професійних цілях для роботи з габаритними конструкціями.

Як вибрати та купити затискачі для зварювання – найкраща ціна

Все залежить від виробів, які потрібно зварити між собою. В автосервісі – це звичайні затискачі чи захоплення. У виробництві – вузькоспеціалізовані струбцини та шаблони. Вибираючи зварювальні затискачі, краще наголошувати на зручності в експлуатації. А точніше на можливість швидко встановити деталі в заданому положенні та з'єднати їх між собою шляхом зварювання.

В асортименті магазину інструментів LDinvest десятки готових рішень. Щоб не гаяти часу на пошуки, краще проконсультуватися з менеджерами. Повідомте продавцям, для яких потреб придбані затискачі та в яких умовах передбачається їх використання. Нерідко, щодо зварних робіт, потрібно купівля кількох видів пристосувань. Ціна інструменту не така висока, щоб жертвувати зручностями в роботі.

Фільтр
Виробник
Вид размерности
Размер, мм
ещё... свернуть
Сплав
Гарантия, мес
Диэлектрическое покрытие
Материал рукоятки
Кол-во единиц
Фільтр