Зварювальні напівавтомати

Зварювальні напівавтомати – це високопродуктивні пристрої для зварювання різних матеріалів. Особливість обладнання полягає в напівавтоматичній подачі присадного дроту та наявності захисного газу. Завдяки цьому, у процесі зварювання, утворюється якісний та точний шов. При цьому немає шлак. Напівавтомати здатні однаково добре зварювати, як тонкі метали, так і досить товсті. Тому вони широко використовуються на СТО, ремонтних майданчиках малих та великих підприємств, у будівництві та побуті.

Як захисний газ для напівавтоматичного зварювання може застосовуватися активний (діоксид вуглецю), або інертний (аргон, гелій) газ. Звідси й відповідна абревіатура на самих установках MIG (інертний)/ MAG (активний).

Купити зварювальні напівавтомати (MIG/MAG) – краща ціна

Залежно від сфери застосування напівавтомати поділяються на наступні категорії:

·         Побутові апарати Це пристрої, які добре підходять для використання в гаражах, приватних будинках, і невеликих станціях техобслуговування. Вони компактні, мають невелику продуктивність, мінімум налаштувань пристрою та низьку вартість. Регулюється переважно напруга, і навіть швидкість подачі дроту.

·         Напівпрофесійні. Апарати відрізняються набагато більшою продуктивністю та тривалістю роботи без виключення, ніж побутові. Вони здатні витримувати великі навантаження, не нагріваючись. Пристрої мають більш дорогі та якісні комплектуючі. Широко застосовуються на професійних підприємствах з ремонту та в автосервісі.

·         Професійні апарати. Це пристрої, які використовуються великими підприємствами, великими станціями техобслуговування та заводами. Вони відрізняються великою потужністю та кількістю різних налаштувань. У такому типі пристроїв можна налагодити майже весь процес зварювання матеріалів. Мають найвищі та якісні затиски та комплектуючі, а відповідно і більш високу вартість. Ціна професійних напівавтоматів в Україні відповідає потребам покупця.

Чому краще замовити напівавтомат для зварювання

Принцип роботи напівавтомат дуже простий. Зварювальний апарат підключається до джерела енергії (інвертор або трансформатор), яке у свою чергу перетворює змінний струм на постійний. Кожен пристрій має негативний та позитивний контакти. Негативний контакт завжди підключається на масу, а позитивним є рукав та газовий пальник пристрою. Цим рукавом рухається дріт до місця зварювання. Під час зіткнення пальника з матеріалом виникає дуга, яка і починає плавити метал.

Одночасно з цим у сопло пальника подається газ, що дозволяє надійно захистити зварювальну ванну від доступу кисню. Зварювальні напівавтомати (MIG/MAG) здатні працювати з матеріалами різної товщини та довжини. Для цього необхідно лише налаштувати потрібний діаметр дроту. Тобто все гранично просто в користуванні. Зварювальне обладнання прощає помилки користувачеві та гарантовано допомагає впоратися із завданнями будь-якої складності.

При виборі зварювального напівавтомата необхідно визначиться з видами робіт, які потрібно виконувати. Якщо Ви плануєте працювати час від часу та з тонкими металами, можете придбати побутові пристрої. Але якщо потрібен універсальний апарат – доведеться купити напівпрофесійні пристрої. Це дозволить значно розширити сферу застосування та швидше окупити придбання. Ціна тут не головний критерій. Про це важливо пам'ятати зварювальнику, який вирішив купити зварювальний напівавтомат в Україні.

Фільтр
Виробник
Категорії
Гарантия, мес
Фільтр