Зварювальні генератори

Підкатегорії

Зварювальні генератори - це функціональні пристрої, які широко застосовуються для зварювання в умовах з обмеженою подачею електроенергії. Їхня особливість полягає в тому, що вони можуть використовуватися і як зварювальний апарат, і як автономне джерело генерації енергії. Такі пристрої мобільні, надійні і довговічні.

Сфера застосування апаратів дуже велика. Їх використовують в автосервісі, машинобудівній промисловості, будівельній індустрії та багатьох інших галузях. З використанням зварювальних генераторів можна проводити будь-які зварювальні роботи без прив'язки до електромереж. У побуті ці пристрої дуже популярні, оскільки можуть забезпечити домашнє володіння автономною електроенергією.

Купити зварювальні генератори – найкраща ціна

Пристрої мають цілу низку переваг:

·        висока функціональність;

·        мобільність;

·        низький рівень шуму;

·        широка сфера використання;

·        тривала експлуатація в автономному режимі;

·        компактність пристроїв;

·        висока надійність апаратів;

·        можливість застосування у складних умовах та при підвищених навантаженнях;

·        недороге та надійне джерело електроенергії;

·        стійкі властивості електричного струму;

·        не потребує додаткового монтажу.

Принцип роботи зварювального генератора практично ідентичний до інших пристроїв для зварювальних робіт. За винятком наявності у пристосуванні спеціального якоря, який рухається за допомогою двигуна через колінчастий вал. Внаслідок цього виробляється постійний електричний струм із стійкими характеристиками. Що у свою чергу дозволяє забезпечити безперервну та стабільну зварювальну дугу.

Як замовити зварювальний генератор в Україні.

При виборі зварювальних генераторів слід звернути увагу на такі характеристики пристроїв:

·        Тип палива, що застосовується. Як паливо для зварювальних генераторів може використовуватися бензин та дизельне паливо.

·        Бензинові пристрої характеризуються невеликими продуктивністю, габаритними розмірами та вагою. Відмінно підходять для періодичних зварювальних робіт у побуті. Мають дуже низький рівень шуму та невелику вартість.

·        Дизельні апарати відрізняються високою надійністю та тривалістю експлуатації. Підходять для великих підприємств, де потрібне безперервне та високоякісне зварювання елементів. Пристрої можуть працювати навіть за низьких температур, зберігаючи стабільність зварювальних характеристик.

·        Тип пристроїв та величина струму. Розрізняють два типи генераторів: зварювальні трансформатори та зварювальні інвертори. Пристрої трансформаторного типу видають на виході змінний струм та підходять для з'єднання заготовок з низьколегованої сталі. Вони прості у застосуванні та мають низьку вартість. Інвертори – це пристрої, які відрізняються високоточними параметрами процесу роботи. Зварювальні генератори інверторного типу виробляють постійний струм та характеризуються високою якістю зварного шва. Найчастіше використовуються для з'єднання низьколегованої, легованої та нержавіючої сталі в автоматичному та аргонодуговому режимі.

·        Додаткові характеристики пристроїв (витрата палива, габаритні розміри та вага пристосування).

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Гарантия, мес
Напряжение
Максимально потребляемая мощность, кВт
Максимальный сварочный ток, А
Регулировка мощности
Фільтр