Зварювальні апарати (MMA)

Підкатегорії

Зварювальні апарати (MMA) – це пристрої, які використовують для ручного дугового зварювання заготовок із застосуванням штучних електродів. Електроди бувають різної товщини та мають спеціальне покриття, яке сприяє утворенню газового захисту. Це дозволяє убезпечити місце зварювання від взаємодії з киснем. Спосіб з'єднання матеріалів за допомогою дугового зварювання є найпоширенішим.

Купити зварювальні апарати (MMA) – краща ціна

Зварювання (MMA) використовується для з'єднання чорних та легованих матеріалів. Апарати, які використовуються для цього типу обробки, відрізняються невеликими габаритними розмірами та вагою. Вони дуже зручні в роботі, мобільні та можуть використовуватися на висоті. З таким пристроєм може впоратися навіть зварювальник-початківець. Широко використовується в автосервісі, на ремонтних майданчиках, у будівництві, на виробництві та у побуті. Ціна зварювального апарату MMA досить низька, частіше залежить від потужності та функціональності.

Зварювальні апарати (MMA) працюють наступним чином. При включенні пристрою відбувається замикання ланцюга, у результаті струм подається пристроєм на електрод. Який, у свою чергу, нагрівається і починає плавитися, формуючи таким чином зварювальний шов. При цьому покриття електрода утворює своєрідну газову хмару навколо зони, що з'єднується. Що надійно захищає від попадання повітря у зварювальну ванну та подальшого окислення металу.

Чому замовити зварювальний апарат MMA вигідно

Апарати для ручного дугового зварювання набули такої широкої популярності завдяки низці переваг:

·         Універсальність у роботі. За допомогою пристрою можна виконувати зварювальні роботи в різних просторових положеннях. Вони з легкістю справляються з вертикальними, горизонтальними, кутовими та стиковими швами. Можуть застосовуватись для обробки тонкостінних металів.

·         Компактність, мобільність та невеликі габаритні розміри. Завдяки цьому апарати можна застосовувати при роботах на висоті, у важкодоступних та обмежених місцях.

·         Можливість обробляти різні види металів. Дугове зварювання відмінно поєднує чорні та кольорові метали, а також чавун. Потрібно лише підібрати необхідний тип електродів і налаштувати силу струму на пристрої. Тобто, купити MMA найкраще для проведення універсальних робіт.

·         Значно підвищений коефіцієнт корисної дії пристрою. Залежно від моделі коливається від 85 до 98%. Ціна зварювального апарату, з урахуванням економії електрики, буде дуже привабливою навіть для дбайливого майстра.

·         Стійкість до атмосферних факторів. Апарати можна використовувати на відкритому повітрі, у будь-яку пору року та за різних погодних умов (крім снігу та дощу).

·         Можливість тривалого використання пристроїв без технічної перерви.

·         Простота та легкість підпалювання зварювальної дуги. Зварювальні апарати (MMA) у процесі роботи використовують невелику дугу, що дозволяє знизити втрати тепла.

·         Плавне регулювання напруги. Для обробки різного виду металів та їх товщини потрібна різна напруга. Його можна легко встановити за допомогою спеціального регулятора.

·         Надійний захист пристрою від перепадів напруги.

·         Простота. Метод дугового зварювання дуже простий у застосуванні і може використовуватися навіть зварювальником-початківцем. Як варіант, можна купити найдешевший зварювальний MMA, а навчившись працювати, взяти більш функціональний пристрій.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр