Зварювальні апарати аргонодугового зварювання

Підкатегорії

Аргонодуговое зварювання (TIG) – це метод ручного зварювання елементів з використанням електроду, що не плавиться, в середовищі інертного газу. Зварювальні апарати аргонодугового зварювання гарантують якість отриманого зварного шва. Такий метод зварювання підходить для з'єднання різних металів, у тому числі різнорідних товщиною від 0,3 мм. Як матеріал для електродів застосовують вольфрам, який завдяки своїм властивостям стійкий до високих температур.

Для захисту електрода, зварювальної дуги та ванни від дії кисню застосовують інертний газ. Як такий газ найчастіше виступає аргон. Тому апарат і зветься «аргонодуговий». Крім аргону, можна використовувати гелій чи азот. TIG зварювання широко застосовують в автосервісі, аерокосмічній та машинобудівній галузях, харчовій промисловості, та в побуті.

Зварювальні апарати аргонодугового зварювання в Україні.

Для зварювання металу із застосуванням аргонодугового методу необхідне наступне обладнання:

·         Інвертор (TIG) Це найголовніший пристрій для даного типу зварювання, що дозволяє перетворити постійний струм на змінний.

·         Пальник. Це другий за важливістю пристосування для процесу аргонодугового зварювання. На вигляд нагадує пістолет, в середину якого встановлюється електрод.

·         Балон із захисним газом (аргон, гелій або азот). Ціна балонів однакового обсягу може відрізнятись через товщину стінок.

·         Електрод. Найбільш поширеними електродами є вольфрамові - марки WL-15 і WL-20. Купити електроди для TIG мають різні геометричні розміри. Все залежить від товщини зварюваного з'єднання.

·         Дріт присадковий. Вибирається вона залежно від металу, який потрібно зварювати і товщини зварювального шва. Матеріал прутка має бути таким самим, як і матеріал заготівлі. У деяких випадках зварювання можна виконувати і без присадного прутка, за рахунок плавлення заготовок, що з'єднуються.

Принцип роботи аргонодугового зварювання ось у чому. Заготовки, які піддаються з'єднанню, насамперед, очищаються та готуються. Потім виконується налаштування інвертора на потрібний режим. Після цього запалюється пальник і починається подача захисного газу в зону зварювання. Утворена газова дуга розплавляє метал, що з'єднується, а також подає в зону зварювання електрод і присадковий матеріал. Це, в свою чергу, дозволяє отримати надійний і міцний зварювальний шов.

Вигідно замовити TIG обладнання – зручна ціна

Незважаючи на велику кількість пристосувань для проведення робіт, у зварювальних апаратів для аргонодугового зварювання безліч переваг:

·    Відмінна якість зварювального шва.

·    Універсальність.

·    Можливість контролювати глибину розплавлення металів та стан електричної дуги.

·    У процесі зварювання розплавлений метал не розбризкується.

·    Екологічність та безпека.

·    Не утворюються шлаки та шкідливі викиди.

·    Можливість зварювання в будь-яких положеннях і площинах.

·    Цілком демократична ціна (відповідно до отриманого результату).

Аргонодугове зварювання (TIG) відмінно підходить для обробки найтонших і витончених шарів металу. Навіть алюміній, який досить важко обробляється, з використанням TIG зварювання можна надійно і щільно з'єднати.

Вирішили купити зварювальні апарати аргонодугового зварювання – довірте свій вибір магазину LDinvest . Компанія реалізує продукцію відомих світових брендів, виступаючи посередником між споживачем та виробником. Купуючи пристрої від перевіреного виробника – Ви отримаєте чудового помічника у вашому бізнесі на довгі роки.

Фільтр
Виробник
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Мощность, кВт
Напряжение
Максимально потребляемая мощность, кВт
Максимальный сварочный ток, А
Регулировка мощности
Частота сети, HZ
Фільтр