Зварювальне обладнання

Підкатегорії

Зварювальне обладнання, аксесуари та витратні матеріали для зварювальних апаратів пропонують купити сотні магазинів. Адже без розхідників робота неможлива. А компоненти, що входять до комплекту обладнання, швидко закінчуються. Асортимент та ціна для покупця завжди на першому місці. Але не можна забувати про якість, адже дешеві компоненти не тільки швидше зношуються, а можуть призвести до швидкої поломки зварювального апарату. Тому вибір краще довірити професіоналам. Магазин інструменту LDinvest – надійний партнер у цьому питанні на ринку України.

Купити зварювальне обладнання, аксесуари та витратні матеріали

В асортименті нашого інтернет магазину покупець знайде бажані компоненти під будь-який тип зварювання. Напівавтомати, інверторне та автомати інверторного типу – продукція рознесена за категоріями товарів. Тож вибрати легко. Асортимент задовольнить навіть найвибагливішого покупця:

·         Утримувачі електродів. Проста конструкція, зручність у роботі та тривале застосування – головні критерії вибору, на які орієнтується зварювальник. Утримувач-прищіпка, вилка-тризуб, цанговий затискач – асортимент усіх видів власників порадує покупця.

·         Клеми. Затискач маси, що є в комплекті зі зварювальним апаратом, не завжди задовольняє потреби користувача. То слабке кріплення, то малий переріз кабелю – простіше купити клеми для зварювання окремо та отримати максимум зручності в експлуатації.

·         Кабельна продукція. Стійкість до агресивного середовища, вологи та інших хімічних реактивів. Відмінна гнучкість та випрямлення. Правильне переріз жили, розраховане працювати з постійним і змінним струмом.

·         Зварювальні наконечники для зварювального обладнання легко підібрати. Під будь-які завдання знайдуться рішення: для роботи у важкодоступних місцях, ізольовані або ті, що проводять струм. Вага, форма, матеріал виготовлення – найкращий асортимент за розхідниками.

·         Штекер. Штуцери та гнізда під будь-який тип з'єднання зварювального обладнання. Десятки варіантів перехідників, подовжувачів та розгалужувачів.

·         Рукави для зварювання в зборі порадують покупців, які не бажають витрачати час на компонування під себе зварювального обладнання. Рішення відрізняються довжиною кабелю, типом з'єднання, формою та матеріалом сопла.

·         Дріт для зварювання підбирається індивідуально під певний вид роботи. Товщина, тип матеріалу, довжина є навіть готові набори для зварювання.

·         Інші аксесуари для виконання зварювальних робіт.

Як замовити обладнання та аксесуари для зварювальних робіт

Насамперед наша компанія орієнтується на автосервіс. Тому вся продукція зі 100% гарантією підходить для ремонту вантажних та легкових автомобілів, спецтехніки та сільськогосподарського транспорту. Кузовні роботи, електрика, обслуговування вузлів та механізмів машин. Аксесуари та витратні матеріали для зварювальних апаратів знайдуть під свої потреби будівельники та виробничники. Є продукція для побутових потреб, з відмінним співвідношенням ціни та якості.

Вирішили купити продукцію в інтернет-магазині LDinvest , не соромтеся ставити запитання менеджеру. Представник компанії відмінно розуміється на продукції і завжди допоможе з вибором. Уточніть тип зварювального обладнання, визначтеся з видом робіт та вкажіть свій бюджет на купівлю витратних матеріалів. Менеджер обов'язково підбере потрібні аксесуари для зварювання, які відповідають заявленим вимогам.

Додаткове обладнання для зварювання включає у свій асортимент витратні матеріали, спецодяг та запчастини, що не підходять під опис в інших категоріях товарів. Це знімні компоненти, що швидко зношуються, для силових агрегатів, пальників, газових або електричних установок. Вимірювальний інструмент та елементи фіксації. Ручні механічні пристрої для комфортної роботи зварювальним апаратом.

Вся продукція магазину з розділу «Додаткове обладнання» націлена на професійне використання в автосервісі. Кузовні роботи, ходова частина, електрика та інші механізми автомобіля – пріоритет продавця. Будівельники, аграрії та домашні користувачі обов'язково знайдуть під свої потреби затребувані витратні матеріали та запчастини в нашому інтернет-магазині.

Купити електроди та одяг для зварювання – найкраща ціна

Безпека для користувача у пріоритеті. Тому елементи одягу дуже популярні серед покупців.

·         Рукавиці. Захист для рук зварювальника. Користуються попитом як звичайні брезентові рукавиці, так і продукція на основі термоізоляційних матеріалів.

·         Маска зварювальника. Це може бути повноцінний шолом, що повністю закриває голову слюсаря. Або окуляри для зварювання, що захищають лише очі.

·         Допоміжний одяг для зварювальника. Сюди відносяться фартухи, комбінезони, штани та сорочки, виготовлені з вогнетривких матеріалів. Натуральна шкіра, брезент, полімери – у кожного матеріалу власні переваги та недоліки. Але від іскор і бризок розплавленого металу одяг зварювальника захищає бездоганно.

У форматі витратних матеріалів особливою популярністю у покупців користуються електроди. Адже зварювальні роботи без цього компонента неможливі. Для правильного вибору електродів потрібно точно знати для яких цілей вони потрібні, та в яких умовах будуть використовуватися. Так як ціна зварювального обладнання варіюється у великому діапазоні. Тобто знати марку металу, що зварюється, товщину, просторове положення зварювання. Підбираються електроди за довжиною, товщиною, типом покриття. Завжди треба пам'ятати, що є електроди, що плавляться і не плавляться, мають різну основу і покриття.

Не можна забувати про захист робочого місця або вузлів та механізмів автомобіля від бризок розплавленого металу. Щоб запобігти пошкодженню будь-яких поверхонь, застосовують захисні спреї, пасти та лосьйони. Вибір за користувачем – все залежить від особистих переваг в експлуатації.

Для проведення зварювальних робіт, у слюсарів затребувані шаблони для контролю дефектів та спеціальна маркувальна крейда. Додаткове обладнання допомагає виконувати точні виміри, робити розмітку та контролювати якість зварювання.

Паяльники, пальники, редуктори – перелік подібного допоміжного обладнання, що доповнює список аксесуарів для зварювання в інтернет-магазині. Інші розхідники у вигляді кнопок, клапанів, затискачів, ніпелі, що швидко зношуються - знайдеться будь-яка дрібниця. І навіть магнітні підставки для кріплення елементів зварювального обладнання.

Фільтр
Виробник
Гарантия, мес
Фільтр