Зубила

Підкатегорії

Зубило слюсарне - це ударно-ріжучий пристрій, який застосовують при обробці металу. Є металевим стрижнем, у якого одна сторона є ударною. Випускається три види зубил: канавочники, крейцмесселі та піки.

·         Канавочники - це пристосування, яке має фігурну ріжучу кромку і робить канавки в металоконструкціях.

·         Крейцмесселі – це класичний пристрій, за допомогою якого можна обробляти метал різанням і вирізати пази різних розмірів.

·         Піки застосовують у відбійних та рубальних молотках, так як вони мають високу міцність.

Купити зубила в Україні – краща ціна

Інтернет-магазин LDinvest пропонує своїм покупцям високоякісний ручний інструмент, що має сертифікати якості. Всі пристрої виготовляються з інструментальної сталі з додаванням легуючих компонентів. Такий матеріал характеризується високим ступенем міцності та стійкістю до утворення корозій. Тому фахівці можуть працювати з таким обладнанням навіть за умов негативного середовища.

Зубила мають високу міцність, надійність, довговічність та здатність витримувати великі навантаження. При цьому інструмент має досить приємну ціну.

Всю свою продукцію компанії супроводжують довічною гарантією. Вибір якісного інструменту від надійного виробника – запорука процвітаючого бізнесу! Потрібен гідний інструмент – краще купити в магазині LDinvest .

Фільтр
Виробник
Размер, мм
Ширина рабочей поверхности, мм
ещё... свернуть
Фільтр