Знімач масляного фільтра

Підкатегорії

Знімач масляного фільтра – це вузькоспеціалізовані пристрої, що використовуються для обслуговування вузла моторної групи автомобіля. Використовуються знімники для швидкого демонтажу масляного фільтра в рамках планового транспортного засобу. У середньому, цей показник дорівнює 10-15 тисяч кілометрів пробігу.

Купити знімники масляного фільтра – ціна-якість

В Україні, замовити подібне оснащення віддають перевагу любителям і професіоналам. Доступна ціна та висока ефективність у роботі, роблять зйомники популярними у автовласників та на станції ТО. Щоб задовольнити попит покупців, виробник пропонує кілька видів наймачів:

·         Чашка. Виготовляється у формі ковпачка (кришки), яку легко надягати на корпус фільтра. Пристрій виготовляється під певні марки автомобілів.

·         Серп. Зовні інструмент нагадує плоскогубці, у яких тільки одне рухоме захоплення. Використовується пристрій для швидкого демонтажу масляного фільтра в автосервісі.

·         Краб. Вважається універсальним пристосуванням для обслуговування двигуна в побуті та на станції ТО. Зовні нагадує краба. Може відрізнятися за кількістю захоплюючих щупалець. Пристосування зручне для демонтажу та встановлення масляних фільтрів різних форм та розмірів. У середньому розмір захоплення варіюється в межах 60-125 міліметрів.

·         Стрічка (ремінь). Стрічкові знімання найчастіше використовуються при обслуговуванні негабаритних масляних фільтрів (до 30 мм). Пристрій вважається простим та універсальним у роботі. Може застосовуватися не за призначенням через свою особливу конструкцію.

·         Ланцюг. Рукоятка з гнучким металевим ланцюгом допомагає демонтувати фільтри олії у стисненому просторі. Особлива конструкція пристрою дозволяє, у зворотному порядку, швидко встановити фільтр на місце. Не торкнувшись інших деталей або вузлів автомобіля.

Як вибрати і купити знімач масляного фільтра

Зважаючи на різноманітність продукції в асортименті магазину LDinvest , зробити вибір досить складно. Покупці найчастіше орієнтуються на ціну. Але це неправильний підхід. Професіонали рекомендують дивитися на зручність в експлуатації. Кожен слюсар має свій підхід до обслуговування двигуна автомобіля. Враховується частота проведення монтажно-демонтажних робіт, марка автомобіля і навіть якою рукою майстер тримає інструмент у роботі.

У розрізі простоти в експлуатації краще віддати вибір універсальному рішенню. Знімачі масляного фільтра типу «краб» мають зрозумілий механізм, легко налаштовуються та пристосовані для обох видів завдань. Вміють демонтувати та встановлювати фільтр на місце. Якщо покупцю критична ціна, можна взяти бюджетний варіант з ланцюговим чи ремінним захопленням. Головне, порівняти розмір масляного фільтра інструменту.

В ідеалі можна відвідати магазин інструменту LDinvest та підібрати знімач індивідуально під свої потреби та купити. Менеджери компанії допоможуть зробити правильний вибір. А принагідно поділяться досвідом, де і як можна використовувати пристрій для обслуговування автомобіля власними силами або в автосервісі.

Фільтр
Виробник
Тип хвостовика
Размер, мм
ещё... свернуть
Гарантия, мес
Фільтр